TS'de sözleşme sızdırma şoku

TS'de sözleşme sızdırma şoku.8077
  • Giriş : 02.04.2008 / 18:03:00

Trabzonspor Kulübü'nde, Kulüp Eğitim ve Bölge Koordinatörü Özkan Sümer'e ait sözleşmenin bir internet sitesi aracılığıyla kamuoyuna sızdırılmasının şoku yaşanıyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Konuyla ilgili Bordo-Maili kulüpten yapılan açıklamada, 'kurumun mahremiyeti ilkeleriyle tamamen çelişen' bu durumun sorumluları mutlaka belirlenerek kendileriyle ilgili gerekli yaptırımların uygulanacağına vurgu yapıldı.

'Kulübümüz Eğitim ve Bölge Koordinatörü Sayın Özkan Sümer'e ait sözleşmenin bir internet sitesi aracılığıyla kamuoyuna sızdırılması olayını büyük bir üzüntüyle karşılamış durumdayız' dinelen açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"Yönetim kurulumuz söz konusu olaya sebebiyet veren kişi ya da kişilerin belirlenmesi konusunda hemen bir araştırma başlatmış ve sorumluların ortaya çıkarılması adına çalışmalarına hız vermiştir. Gerek kulübün gizli olmasa da resmi evrağının dışarıya sızdırılması, gerekse de sayın Özkan Sümer gibi kulüpte önemli hizmetlerinin yanı sıra başkanlık mertebesine kadar yükselmiş bir kişinin böylesi konulara muhatap olması tarafımızdan kabul edilebilir bulunamaz. Kurumun mahremiyeti ilkeleriyle tamamen çelişen bu durumun sorumluları mutlaka belirlenerek kendileriyle ilgili gerekli yaptırımlar uygulanacaktır."

Açıklamada ayrıca, farklı yönetim kurulu üyelerinin medyada sık sık demeçleri yerine; tek seslilik ilkesinden hareketle tüm yöneticilerin sadece sorumluluk alanları dahilinde genel açıklamalarda bulunmalarının sağlanması doğrultusunda görüş birliğine varıldığı bildirildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious