'TSK'yı Ergenekon'a bulaştır' teklifi!

'TSK'yı Ergenekon'a bulaştır' teklifi!.12476
  • Giriş : 03.02.2009 / 09:09:00

Ergenekon sanığı Albay Levent Göktaş'ın avukatı Serdar Öztürk, TSK'nın 'Ergenekon' soruşturmasına dahil edilebilmesi için emekli Albay'a ahlaksız teklifte bulunulduğunu iddia etti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri


Uğur Dündar'ın Star Tv'de hazırlayıp sunduğu Arena'nın bu haftaki konukları, Ergenekon davasının 10. dalga operasyonlarında tutuklanan emekli Albay Avukat Levent Göktaş'a ait hukuk bürosunda çalışan avukatlardan Demet Reçber ile Levent Göktaş'ın hem Silahlı Kuvvetlerden arkadaşı, hem de Ergenekon davasında müdafii olan Avukat Serdar Öztürk'tü.

Türk Silahlı Kuvvetleri'nin 3 üstün feragat ve cesaret madalyası sahibi tek subayı olan emekli Albay Levent Göktaş'ın, Ergenekon davası kapsamında niçin tutuklandığı ve gözaltı sırasında yaşananları kamuoyuyla paylaşan avukatlar, Cumhuriyet Savcısı'nın önünde polisler tarafından tehdit edildiklerini iddia ettiler.

Göktaş'ın sorgusu sırasında Türk Silahlı Kuvvetleri'nin de 'Ergenekon' soruşturmasına dahil edilebilmesi için emekli Albay'a ahlaksız teklifte bulunulduğunu iddia eden Avukat Serdar Öztürk, 'TSK'nın sorumluluğunu duyuracak olay anlatın ya da bir general ismi verin' denilerek, Göktaş'ın serbest bırakılma karşılığında tehlikeli bir oyuna çekilmek istendiğini belirtti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*