TSYD'den spor gazetecilerine jest

  • Giriş : 05.08.2006 / 00:00:00

Türkiye Spor Yazarları Derneği'nden (TSYD) Antalya'da görev yapan spor gazetecilerine jest.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Antalyaspor'un Türkiye 1. Süper Ligi'ne terfi etmesinin ardından bir dizi çalışma yapan TSYD Antalya İl Temsilciliği, spor gazetecilerinin maçlarda rahat etmesi için çalışmalarına bir yenisini daha ekledi. Yapılan çalışmalar sonunda sponsor firma ve kurumlar aracılığı ile spor yazarları ve foto muhabirlerine maçlar sırasında sezon sonuna kadar ücretsiz olarak çay, kola, kahve, pasta ve su ikramı yapılacak.

TSYD Antalya İl Temsilcisi Halil İbrahim Okumamış, Coca Cola, Özçay, Kafe Can ve Antalya Pastacılar Odası'nın büyük bir özveri göstererek sponsorluk yaptıklarını söyledi. Okumamış, Antalyaspor'un da büyük bir fedakarlık örneği göstererek spor yazarlarına yapılacak ikramlar için hem basın tribününe büfe yaptırdığını, foto muhabirleri içinde tribün altına dinlenme odası yaptırdığını belirtti.

TSYD Temsilcisi, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'nün de koltuklara kılıf yaptırdığını vurguladı. Antalya Atatürk Stadı'nda bu yıl foto muhabirleri ve spor yazarları bilgisayarlarından kablosuz sistemle internete bağlanabilecekler. Bunun için stada 250 hat kapasiteli sistem kuruldu. Bu yıl ilk kez Basın Giriş Kapısı bağımsız hale getirildi ve bayan gazeteciler için de yarı bir WC yapımı sağlandı. 2006-2007 sezonunda gazeteciler maç başlaması halinde bile stada girebilecekler.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious