TTN Mobile dünya devlerine kafa tutuyor

TTN Mobile dünya devlerine kafa tutuyor.19928
  • Giriş : 16.10.2008 / 14:01:00
  • Güncelleme : 05.09.2016 / 15:25:34

Dünya devlerinin ürün raporlarını aldığı denetleme kuruluşlarının testlerinden tüm TTN Mobile ürünleri üstün performanslarla geçti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Türkiye, Avrupa ve Rusya' da eşzamanlı olarak satışa sunulan TTN Mobile marka cep telefonları, teknolojik donanımı,  çevreci malzeme kullanımı ve tasarımlarının yanı sıra, en önemli özelliği olan tüketici sağlığına gösterdiği hassasiyet ile dikkati çekiyor.

TTN MOBILE ürünleri yazılım, donanım insan ve çevre sağlığı konularındaki, Avrupa standartlarına uygunluk belgesi, Sar Raporu ve Rosh Sertifikası başta olmak üzere standardizasyon ve yeterlilik raporlarını, dünya devlerinin ürün raporlarını aldığı prestijli denetleme kuruluşlarından MORLAB LABORATORY, PHOENIX TESTLAB kuruluşlarından, üstün performanslarla geçerek aldı.

Tüm kategorilerde ürün gamına sahip olan firma Tek sim kartlı, TV'li, projeksiyonlu, 3 Sim Kartlı ürünlerinin yanı sıra çift sim kartlı ürün çeşitlerine de sahip. Türk, Avrupa tüketicisinin sağlığının korunmasının, hem etik değerler açısından hem de TTN Mobile markasının güvenirliği açısından öncelikli unsur olduğunu ifade eden firma, çift sim kartlı ürünlerinde dahi, Dünya markası olan firmaların tek sim kartlı ürünlerinin altında SAR değerlerine sahip olduğunu ifade ediyor.

Bu markaların internet sitelerinden, söz konusu SAR değerlerine ulaşılabileceğini ve www.ttnmobile.com sitesinde yer alan SAR değeri raporları ile karşılaştırılabileceğini gönül rahatlığı ile ifade ediyorlar. Ürünleri ile ilgili SAR raporlarını ilk defa internet sitesinde yayınlayan Türk firması olan TTN Mobile, piyasaya sunulacak her yeni ürününe ait Sar raporunu da, ürün satışa sunulmadan internet sitesi üzerinden tüketicisine açıyor.

DÜNYA MARKALARININ, AVRUPA VE AMERİKA STANDARDİZASYON  ADRESLERİNDEN , UYGUNLUK BELGELERİ

Tüm dünyanın Türkiye den dünyaya ürünlerini satan TTN Mobile ; Sektörün Uluslar arası markalarının, ürünleri için,  Avrupa standartlarına uygunluk belgelerini aldıkları; Uygunluk Değerlendirme Kuruluşu; PHOENIX TESTLABGmbH,  Firmasından aldığı CE belgesi  (“Conformite Europeenne” yani Avrupa'ya Uygunluk ), MORLAB LABORATUARI' n da testler sonucunda aldığı SAR ( Specific Absorbtion Rate – Cep Telefonu İle Konuşurken Ortaya Çıkan Enerjinin Özgül Soğrulma Oranı )  belgeleri  ve RoHS (Zararlı Madde Kullanımının Sınırlandırılması ) belgeleri ile yazılım, donanım ve insan ve çevre sağlığını ilgilendiren her alanda yasal prosedürleri yerine getirmekle kalmayıp, Avrupa ve Dünya standartlarından ticari ve etik gerekliliklere de hassasiyet gösterdiğini belgeliyor..

ÖMÜR BOYU GARANTİ

TTN Mobile, ürünlerine duyduğu bu güven, Türkiye 'de yasal garanti süresi olan 2 yıl teknik garantiye ek olarak , sunduğu 5 yıllık garanti süresi ile, sanayi mallarının yasal ömür süresi olan 7 yıllık süre boyunca tüketicisine garanti sunarak, tüm ürünlerini ve tüketicilerini TTN Mobile'ın Ömür Boyu Garanti güvencesi altına almış ve Türkiye 'de yine bir ilke imza atmıştır.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*