TTNET abonelerine Casper fırsatı

TTNET abonelerine Casper fırsatı.12157
  • Giriş : 15.11.2008 / 13:02:00

TTNET avantajıyla son teknolojiye sahip Casper bilgisayarlar 24 ay taksitle!

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Türkiye'de bilgisayar okur yazarlığının yaygınlaşması için çalışmalarına devam eden TTNET, abonelerine Casper marka bilgisayarlara uygun ödeme koşulları ile sahip olma imkanı sunuyor.

31 Aralık 2008 tarihine kadar devam edecek kampanya kapsamında müşteriler, TTNET Abone Numaralarını (ADSL Hizmet No), anlaşmalı Casper Satış Noktalarında belirterek 24 ay taksitle Casper bilgisayarlara sahip olabilecekler.

Kampanya kapsamındaki bilgisayar modellerine, fiyatlara ve diğer tüm detaylı bilgilere anlaşmalı Casper Satış Noktalarından, www.casper.com.tr adresinden ve (216) 528 6565 Casper Çağrı Merkezi'nden ulaşılabiliniyor.

TTNET Hakkında
TTNET, 5 milyonu aşkın abonesi ile Türkiye'nin lider geniş bant internet servis sağlayıcısıdır. Yaygın bir satış ağına sahip olan TTNET, müşterilerine son teknolojilerle internet erişimi sunmaktadır. Kurumsal ve bireysel hizmetleriyle müşterilerinin değişen ve gelişen iletişim ihtiyaçlarını göz önüne alarak hizmet ve servislerini sürekli iyileştiren TTNET, pazardaki ihtiyaçları en etkin ve hızlı şekilde karşılamaktadır. Türkiye'nin 81 ilinde hizmet veren TTNET'in ürün portföyünde ADSL- hızlı internet erişimi, dial-up çevirmeli ağ erişimi, Wi-Fi kablosuz internet erişimi, G.SHDSL, Metro Ethernet, ATM ve Frame Relay internet erişimi hizmetleri bulunmaktadır.

www.ttnet.com.tr

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*