Tuba neden bayıldı

Tuba neden bayıldı.5123
  • Giriş : 28.10.2006 / 00:00:00

"Çılgın Dersane" filminin çekimleri sırasında aniden fenalaşarak hastaneye kaldırılan Tuba Ünsal, "alkol komasına girdi" iddialarına hastaneden aldığı raporla yanıt verdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Antalya'ya gitmeden bir gün önce İstanbul'da kafasını arabaya vurduğunu söyleyen genç sanatçı Tuba Ünsal, ondan sonra kısa süreli bir baygınlık geçirdiğini, sonrasında ise sette fenalaştığını belirterek, "Apar topar okulumdan çıkıp, Atatürk Havalimanı'na geldim. Telaşla arabadan inmek üzereyken, kafamı aracın kapısına çarptım. O an kısa süren bir baygınlık geçirdim. İlk müdahele havalimanının doktorları tarafından yapıldı. O gün uçmamın tehlikeli olacağı söylendi ve evime gittim. Beyin kanaması riskine karşı arkadaşlarım beni iki saatte bir uyandırıp, kontrol ettiler. Aynı günün akşamı setten aradılar, acil çekime katılmam gerektiğini söylediler. Kendimi iyi hissedince cuma sabahı ilk uçakla Antalya'ya gittim. Benim olduğum sahnelerin çekimleri başladı. Çekimler başlar başlamaz kusmaya başladım, ardından da bayılmışım, hiçbir şey hatırlamıyorum" dedi.


Belek Anadolu Hastanesi'nin verdiği raporda Tuba Ünsal'a, "Dehidratasyonla komplike İ.Y.E+Vajinit+Hipomagnezemi+Anskiyete" tanısı konulduğu yer alıyor. Yani Ünsal'ın hastaneye yatırılma nedeni, aşırı su kaybı, idrar yolu ve vajinal enfeksiyon, magnezyum azlığı nedeniyle yaşanan aşırı sıkıntılı hali. Aynı raporda, Ünsal'ın bir ay öncesine kadar sara (epilepsi), yüz siniri ağrısı, bipolar bozukluk gibi sorunlar nedeniyle reçete edilen Tegratol adlı hapı, 1.5-2 ay süreyle psikiyatrist kontrolünde içtiği de belirtiliyor. 6 saat süreyle hastanede yatırılan Ünsal'ın, bulgularının düzelmesiyle kendi isteğiyle taburcu edildiği de raporda yer alıyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious