Tuba Özay'dan siyasete girme sinyali

Tuba Özay'dan siyasete girme sinyali.6295
  • Giriş : 10.12.2006 / 00:00:00

Ariş firması ile Tuğrul Kuyumculuk'un Niğde'de birlikte düzenlediği pırlanta günlerine manken Tuğba Özay katıldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Niğde Grand Otel'de düzenlenen pırlanta günlerinde Lava isimli 7 bin 500 YTL değerindeki aşkı simgeleyen kolyeyi takan Tuğba Özay, uzun yıllardır Ariş firması ile çalıştığını Türkiye'nin dört bir yanında etkinliklerini sürdüğünü, pırlantayı Türk kadınına tanıtan bir firma olduğunu belirtti.

Şubat ayında Tuğbax adında bir dergi çıkaracağını söyleyen Tuğba Özay, dergide Anadolu'nun güzelliklerini yansıtmak istediklerini belirtti. Özay, " Hep Bodrum, Çeşme, Antalya haberleri var. Benim dergimde Anadolu'nun, Güneydoğu'nun, Karadeniz'in her yerin yani Türkiye'miz olacak" dedi.

Dergisinde siyasete de yer vereceğini dile getiren Özay, derginin editörü olarak bizzat kendisinin röportaj yapacağını kaydetti. Bir anket yaptırdığını ifade eden Özay, ankette "Beni siyasi arenada görmek ister misiniz?" diye halka sordurduğunu ve çoğunluğun da, siyasete girmesi yönünde destek verdiğini söyledi. Özay "2007 seçimlerinde CHP'den İstanbul'dan aday olacağınız söyleniyor doğru mu?" sorusuna, "Ben zaten doğuştan CHP'liyim. Şuan için erken ama ileride düşünüyorum" şeklinde cevap verdi. "Bazı siyasiler sadece cebini dolduruyor" diyen Özay "Cep doldurmakla olmuyor, insanların cebini doldurmak gerekiyor " şeklinde konuştu.

Beyaz Şov'da söylediği türkünün beğenildiğini ve ses sanatçısı olma gibi bir düşüncesinin olup olmadığı soran bir gazeteciye Özay, "Albümle ilgili uzun yıllardır bir çalışma var. İşte şan eğitimi aldım. Durdum, devam ettim, işlerimin yoğunluğu derken, şöyle herkes bir çıksın assolistler en son çıkar. Herkes yaptığı için tabiî ki sabun köpüğü olanlarda var. Ama başarılı olanlarda var. Başarılı olanlar muhakkak ki yollarına devam edecek ama ben bugün bir albüm yapsam sadece cebimi doldurmak için değil, hakikaten kendimi o sektörde kabil ettirmek, insanların beynine, yüreğine hitap edebilmek için yapmak isterim ve uzun yıllarda kalıcı olmak isterim. Çünkü ben kendimi sektörümde 12 yıldır dimdik ayaktayım ve bu sektörün kraliçesiyim. O yüzden oraya geçtiğim zamanda yine aynı başarıyı yakalamak isterim" dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious