Tuba Ünsal fena bozuldu!

Tuba Ünsal fena bozuldu!.10870
  • Giriş : 17.03.2009 / 17:37:00

Tuba Ünsal, Los Angelas'ta oyunculuk eğitimi almak istediğini anlatırken Yetkin Dikinciler'in sözlerine bozuldu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Okan Bayülgen'in NTV'deki 'Sade Vatandaş' programına konuk olan Tuba Ünsal, kazanabildiği kadar para kazanıp Amerika'ya yerleşmeyi düşündüğünü anlattı.

"11 yıldır bu ülkede bir şeyler yapmaya çalışıyorum. Çok dağılarak bir şeyler yapmaya çalışıyorum. Bazen çok iradeli olamıyorum. Tek başına bir genç kızın istanbul'da varolmaya ve kendi parasıyla çalışması çok zor bir şey" diyen Tuba Ünsal, kazandığı parayı da kendine yatırım yapmak istediğini belirtti.

Artık kendi kuyruğunu kovalamaya başladığını söyleyen Ünsal, bir de itirafta bulundu: "Hangi programda, dizide nerde olursan olayım mutlu olamadım kendimi mutlu göremedim. İyi bir şeyler yapmak istiyorum ve iyi yapan insanları kıskanmaya başladım."

AMERİKA'YI YENİDEN KEŞFE GEREK YOK!

Los Angeles'a giderek oyunculukla ilgili eğitim almak istediğini söyleyen Tuba Ünsal, "16 yaşımda izmirden istanbul'a geldiğimde nasıl varolduysam ki o daha zor bir yolculuktu, şimdi de aynı şeyi Los Angeles'ta yapacağım" diye konuştu.

Tuba Ünsal'ın bu açıklamalarından sonra Okan Bayülgen, yurtdışında oyunculuk eğitimi konusunda Yetkin Dikinciler'e ne düşündüğünü sordu. Yurtdışında çeşitli projelerde görev alan ve 99 yılından beri de Yunanistan'da tiyatro yapan Yetkin Dikinciler'in sözü Tuba Ünsal'ın yüzünün asılmasına neden oldu.

Dikinciler: "Ben Amerika'yı yeniden keşfetmemeye çalışıyorum.Bu topraktan beslenen bir oyuncu olarak, bu coğrafyadan beslenerek, oraları gezmek, hissetmek tamam ama devam eden kazı çalışmalarımın da ülkemde olacağını hissediyorum" dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*