Tuba'yı unuttu mu?

  • Giriş : 03.08.2006 / 00:00:00

Pop sanatçısı Rafet El Roman, Atatürk Havalimanı'nda bir kadınla samimi şekilde yakalandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Ünlü sanatçı, Frankfurt'a gitmek üzere saat 17.30 sıralarında Atatürk Havalimanı'na geldi. Görgü tanıklarına göre, Dış Hatlar Terminali'ndeki bir kafeye önce kimliği öğrenilemeyen bir kadın gelerek en köşedeki masaya oturdu. Bir süre sonra da Rafet El Roman gelerek, birlikte kahve içtip, sohbet ettiler.

Gazetecileri karşısında gören Rafet, ismi öğrenilemeyen kadınla havalimanında karşılaştıklarını belirterek, "Bir hayranım. Beni kahve içmeye davet etti. Kendisini kırmadım. Şarkılarımı çok sevdiğini söyledi. Son olanların kendisini çok üzdüğünü ifade etti. Aramızda kesinlikle bir şey yok. Daha durun bakalım." dedi.

Birlikte görüntülenmemek için ilk önce Rafet El Roman masadan kalkarak içtikleri kahvenin parasını ödedi, ardından da gazetecilerin sorularını cevapladı. Çocuklarını annesine göstermediği için havalimanında gözaltına alınacağı endişesi yaşayan ünlü sanatçı, sorun yaşamadan işlemlerini yaptırarak uçağa bindi.

Almanya'da 2 hafta sonra okullar açılacağı için Suel Nur ve Şevval Nur'u Türkiye'ye getirmeyeceğini vurgulayan El Roman, çocuklarına "sultanlar gibi baktığını", hiç kimsenin onları merak etmemesi gerektiğini dile getirdi. Roman, çocukların daha sağlıklı şartlarda anne ve babasını görebilmesi için davanın bir an önce neticelenmesini istediklerini sözlerine ekledi.

Rafet El Roman ile birlikte görülen kadın, ünlü sanatçının uçağa binmesinden sonra gazetecilerin kendisini görüntülemek istemesinden rahatsız oldu. Kendisinin de bir televizyoncu olduğunu söyleyen kimliği meçhul kadın, ısrarlara rağmen ismini vermeden hızlı adımlarla havalimanından ayrıldı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious