TÜBİTAK destekli organizasyon

TÜBİTAK destekli organizasyon.6755
  • Giriş : 23.03.2009 / 17:42:00

Fikri olup parası olmayanlar, parayı ve zekayı buluşturacak organizayyon Erciyes Üniversitesi tarafından TÜBİTAK destekli gerçekleştiriliyor. İşte ayrıntılar:

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

7-8 Mayıs 2009 tarihlerinde üçüncüsü düzenlenecek olan Proje Park organizasyonu öğrencileri, sanayicileri ve akademisyenleri tekrar bir araya getiriyor.

TÜBİTAK'ın destek verdiği organizasyonda son iki senede 200'ün üzerinde proje pazara çıkarıldı. İş adamlarına, akademisyenlere, teknopark firmalarına ve öğrencilere ortaklıklar ve birliktelikler kurma şansı tanıyan Proje Park, üçüncü yılının verdiği tecrübe ile şimdi daha da heyecanlı.

ORGANİZASYONA KATILIM
Üniversite sanayi işbirliğinin gerçek manada sağlandığı bu ulusal organizasyonda, iş adamları proje siparişi vermekte, akademisyenler, teknopark firmaları ve öğrenciler proje sergisine katılarak projelerini tanıtabiliyor. İş adamları verdikleri proje siparişlerine önerileri sunuyor.

İNANILMAZ İMKANLAR

Proje Park TÜBİTAK'ın desteği ve Erciyes Üniversitesi Mühendislik Kulübü koordinasyonunda, Erciyes Üniversitesi tarafından organize ediliyor.

Erciyes Üniversitesi Mühendislik Kulübü'nden yapılan açıklamada, Proje Park'a katılımın ücretsiz olduğu belirtilirken, projeleriyle katılan akademisyen ve öğrencilerin konaklama ve karayolu ile ulaşımlarının da karşılandığı belirtildi. Yine proje sergisi boyunca çay, kahve ve yemek servisinin ücretsiz olarak yapılacağını açıklayan yetkililer, organizasyon boyunca seminerler düzenleneceğini de aktardılar.

KİMLERE HİTAP EDİYOR

Yeni fikri olana, ürettiği projeden para kazanmak isteyene, projesini geliştirmek için kaynak arayana, projesine ortak arayana, İnovasyon ve Ar-Ge ile ilgilenenlere ve yenilik peşinde olanlara hitap eden Proje Park, 7-8 mayıs tarihlerinde Erciyes'te düzenlenecek.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*