Tugay'a süper teklif geldi!

Tugay'a süper teklif geldi!.10301
  • Giriş : 30.05.2007 / 08:47:00

Tugay Kerimoğlu'na, forma giydiği İngiltere'nin Blackburn Rovers takımından müthiş bir teklif geldi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

5 Haziran'da Almanya'da Brezilya ile oynanacak özel maçla Milli Takım kariyerine son verecek olan Tugay Kerimoğlu'na, forma giydiği İngiltere'nin Blackburn Rovers takımından müthiş bir teklif geldi.

36 yaşındaki yıldız futbolcuyla sezon bitmeden gelecek yıl için bir yıllık daha sözleşme imzalayan İngiliz kulübünün, Tugay'ı gelecek yıllarda da bırakmaya niyetli olmadığı ve tecrübeli oyuncuya menajer - oyuncu olarak görev yapması için teklif götürdükleri öğrenildi.
Tugay'ın kendisine iletilen bu teklifle büyük onur duyduğu ve kabul ettiği bildirilirken, önceki gün Milli Takım kampını ziyeret eden yıldız oyuncu, futbolda jubile yapma gibi bir düşünceyi hiçbir zaman benimsemediğini ve futbolu bıraktıktan sonra da Türkiye'ye dönmeyeceğini açıkladı.

Jübileye sıcak bakmıyor
Tecrübeli oyuncu, "Jübile olayına pek sıcak bakmıyorum. Örneğin, jübile yapılacaksa ve buradan elde edilecek gelirin eğitime kullanılması halinde bunu seve seve yaparım" ifadelerini kullandı.
Tugay, "Galatasaray'a dönme gibi bir şey söz konusu olamaz. İngiltere'de mutluyum ve orada yaşamaya devam edeceğim. Hayatımda hiçbir zaman keşke şunu yapsaydım ya da keşke yapmasaydım gibi bir düşüncem olmadı. Zaten öyle yapıyorsanız hata yapmışsınız demektir. Yıllardır kafam rahat olarak huzur içinde yurt dışında oynuyorum" dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious