Tugay'ın favorisi Fenerbahçe

Tugay'ın favorisi Fenerbahçe.9725
  • Giriş : 14.03.2008 / 16:43:00

Blackburn Rovers'ta forma giyen Tugay Kerimoğlu FB TV'ye yaptığı açıklamada, 'Sevilla'yı eleyen Fenerbahçe, Chelsea'yi de eler' dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

"Fenerbahçe'yi tebrik ediyorum performansından dolayı. Ülkece arkasında olmak lazım. Chelsea eski sezonlara göre iyi değil. Jose Mourinho dönemindeki Chelsea şu an ortada yok. İngiliz futbolu hıza ve güce dayanıklı oynanır. Büyük silahları var. Sevilla'yı eleyen Fenerbahçe Chelsea'yi de eler" açıklamasını yapan tecrübeli futbolcu Fenerbahçe'yi de değerlendirdi. "Fenerbahçe'nin oturmuş bir kadrosu var. Mücadele ediyorlar. Bu durumda bana göre şansı yüzde 50'dir. Önemli olan saha içindeki mücadele, havanız ve dayanışmanızdır" ifadesini de kullanan Tugay Kerimoğlu Chelsea hakkında da şu tüyoları verdi: "Geride az adamla yakalanmamak lazım. Takım halinde hareket etmek gerekiyor. Boşlukları iyi değelendiriyorlar. Lampard, Cole, Drogba tehlikeli oyuncular"

"TEKRAR İstanbul'A GELMEK İSTERİZ"
Öte yandan Fenerbahçe'nin Chelsea'yi elemesi halinde muhtemel rakiplerinden biri olan Liverpool'un CEO'su Rick Perry de açıklamalarda bulundu. Perry "Arsenal ile eşleşmekten memnun değiliz. Çok zorlu bir kura oldu. Çeyrek finale çıkan bütün takımlar çok güçlü. Şu anda tek düşüncemiz çeyrek final. Yarı finale çıktıktan sonra Fenerbahçe'yi düşüneceğiz. İstanbul'la ilgili güzel deneyimlerimiz oldu. Tekrar İstanbul'a gelmek isteriz. Fenerbahçe'nin çok iyi oyuncuları var. Fenerbahçe'nin çeyrek finale çıkması sürpriz olmadı"

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious