Tuğba Altıntop: Aysun geldiği yeri unutmasın

Tuğba Altıntop: Aysun geldiği yeri unutmasın.10401
  • Giriş : 04.04.2008 / 11:35:00

Tuğba Altıntop'tan meslektaşı Aysun Kaycı'ya gönderme...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

"Bir çobanla benim oyum eşit olmamalı" diyen Aysun Kayacı'yı sert dille eleştiren manken Tuğba Altıntop, "Aysun şöhret olmuş ama insan olamamış, onun öğrenecek daha çok şeyi var. Geldiği yeri unutmasın" dedi.

Yaşadığı evlilik ve olaylı açıklamalarıyla gündemden düşmeyen Tuğba Altıntop, hayallerini süsleyen otomobili görmek için CNR Fuar Merkezi'ni gezdi. Birbirinden görkemli otomobillerin önünde hatıra fotoğrafı çektiren Altıntop, uzun yıllardır hayalini kurduğu Ferrari'yi alabilmek için şans oyunlarına yöneldiğini söyledi. Tuğba Altıntop, "Fuarı köşe bucak dolaştım ama hayallerimi süsleyen arabaya henüz sahip olamadım. Bu gidişle de sanırım olmam imkansız. Her hafta 50 ila 100 YTL'lik sayısal loto oynuyorum, henüz parayı bulamadım. Bulursam eğer 2 tane Ferrari alacağım ve kendime bir restoran açacağım" dedi.

Mankenliğin ardından başladığı albüm çalışmalarına değinen Altıntop, "Mankenliği bıraktıktan sonra çıkardığım albümle sanatçı oldum. Ama şansızlıklar yakamı bırakmadı. Albüm içime sinmedi. Bu nedenle yeniden mankenliğe soyundum. Hayatımı idame ettirmem gerekiyor" diye konuştu.

Hayatında biri olduğunu söyleyen Tuğba Altıntop, "Çok mutluyum. Çünkü hayatımda sevdiğim birisi var. En kısa zamanda sevdiğim adamla hayatımı birleştireceğim. Evlenmek çok kolay, boşanmak ise zor. Geçmişte başımızdan böyle bir evlilik geçti. Eğer evlenirsem çocuklarımı yanıma alacağım" şeklinde konuştu.
Tuğba Altıntop, "Bir çobanla benim oyum eşit olmamalı" diyen Aysun Kayacı'yı da sert bir dille eleştirdi. Aysun Kayacı ile aynı sokakta büyüdüklerini ve çocukluklarının birlikte geçtiğini belirten Tuğba Altıntop, "Aysun'a sormak lazım, kendi nereden gelmiş ve babası ne iş yapıyordu? Kendisi çok çalışarak şöhret olmuş ama insan olamamış. Onun öğrenecek daha çok şeyi var. Bu saatten sonra çıkıp Türk halkından ve küçümsediği çobanlardan özür dilesin. Benim ailemde çoban yok ama fakir-fukara çok var. Ama herkes namusu ve şerefi ile ekmek parasını kazanıyor. Bu ayıp değil" şeklinde konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious