Tuğba Altıntop'tan müthiş iddia

  • Giriş : 05.01.2007 / 00:00:00

Ünlü manken Tuğba Altıntop ayrıldığı eşi Rafet El Roman'ın Alman vatandaşlığını seçme nedenini çocuklarını kendisinden daha da uzaklaştırmak için yaptığını iddia etti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

30yıldır Almanya'da yaşayan sanatçı Rafet El Roman önceki gün yurtdışındaki konserlerine zamanında vize alamadığı ve Alman hükümetinin çifte vatandaşlık kanununu kaldırdığı için Alman vatandaşlığına geçtiğini açıklamıştı. Ayrıldığı manken eşi Tuğba Altıntop ise olayla ilgili başka bir iddia ortaya attı. Altıntop eski eşi El Roman'ın Alman vatandaşı olmasıyla birlikte kızlarını görmesini daha da zorlaştırarak onları kendisinden kaçıracağını söyledi. Yıllardır iki kızına hasret kalan Altıntop şöyle konuştu: "Rafet söylediği gibi vize almakta zorlandığı için Alman vatandaşı olmadı. Bana aylar önce velayet davamı daha da uzatmak için gerekirse Alman vatandaşı olacağını söylemişti zaten.

Vatandaş olmasıyla ilgili yaptığı komik açıklamalar çocuklarımı alıkoymak için paravandan başka bir şey değil. O da çok iyi biliyor Türkiye'de açılan bir dava olduğu için bu yaptığı hareketle prosedürlerin uzamasına sebep olacak. Mesala dava ile ilgili bir belge, o artık Alman vatandaşı olduğu için daha uzun sürede eline geçecek. Bakın ben 2002 yılından beri çocuklarıma kavuşmak için savaş veriyorum. Bu yaptığı şey de beni asla yıldıramaz. Onlar için gerekirse ölünceye kadar mücadele edeceğim. Kurban Bayramı ve yılbaşında çocuklarımla yine beraber olamadığım gibi seslerini dahi duyamadım. Bu bayram da bana zehir oldu. Hiçbir yere çıkamadım. Bu son yaptığı numara ile belki bazı insanları kandırabilir. Ancak ben ve bana destek verenler bunu yutmazlar."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious