Tuğba Özay adliyeye sevk edildi

Tuğba Özay adliyeye sevk edildi .9565
  • Giriş : 10.08.2007 / 11:25:00

Rulet Operasyonu kapsamında gözaltına alınan aralarında manken Tuğba Özay'ın da bulunduğu 5'i kadın 21 kişi adliyeye sevk edildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Kelepçeli olarak Emniyet Müdürlüğü'nden çıkarılan Özay, "Suçlamaları kabul etmiyorum. Yaşar Öz'ü tanımıyorum. Gerekli açıklamaları yapacağım" dedi.

Susurluk Davası sanıklarından Yaşar Öz ve adamları ile ilgili yürütülen soruşturma kapsamında gözaltına alınan 5'i kadın 21 kişi sabah saatlerinde Emniyet Müdürlüğü'nden çıkarıldı. Zanlılar Beşiktaş'taki İstanbul Adliyesi sevk edildi.

Emniyet'ten çıkarılan zanlıların bazıları yüzlerini gizlerken bir kişi "Neden gözaltına alındınız?" sorusuna, "Çiğköfteye acıyı fazla koyduk, ondan" yanıtını verdi. Bir kadın polise kelepçeli olan manken Tuğba Özay'ın oldukça bitkin ve yorgun olduğu gözlendi.

Gazetecilerin soruları üzerine suçlamaları kabul etmediğini belirten Özay, "Gerekli açıklamaları yapacağım Yaşar Öz'ü tanımıyorum. Gerçek suçlular dışarıda" şeklinde konuştu. Çevik kuvvet minübüsüne bindirilen zanlılar daha sonra adliyeye götürüldü.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious