Tuğba Özay aşkı dile geldi

Tuğba Özay aşkı dile geldi.26475
  • Giriş : 27.04.2008 / 14:42:00

Çete soruşturması kapsamında tutuklanarak cezaevine konulan Akın Büyükoğlu, geçtiğimiz günlerde serbest kalan Tuğba Özay'a duyduğu aşkı dile getirdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Akın Büyükoğlu, "Tuğba ile önceleri çok iyi arkadaştık. O zamanlarda hızlı bir gece hayatım olduğu için Tuğba'ya karşı bir bayan olarak en ufak bir şey hissetmiyordum. Bir akşam Şamdan gece kulübünde karşılaştık. Ne olduysa, o an orada bana oldu. Duygularıma hakim olamadım, bambaşka bir Akın olmuştum, gözüm Tuğba'dan başkasını görmüyordu, işim gücüm her şeyim Tuğba olmuştu. O nereye giderse ben de oraya gidiyordum, günün her saatini birlikte gecirmek istiyordum ama bu aşırı ilgi ve kıskançlık karşısında Tuğba kendini geri çekti" dedi.

BENİM GİBİ BİR ADAM AŞK ACISI ÇEKİYORDU

Özay'a duyduğu sevgiyi kelimelere dökmekte zorlanan, ancak duygularına yenik düştüğü için de kendisine kızan Akın Büyükoğlu, Gecce'de yer alan haberde "Ne olursa olsun bu ilişkiyi evlilikle noktalama kararını kafama koymuştum. Benim gibi bir adam aşk acısı çeker hale gelmişti. Aşık olunca fazla mantıklı düşünemiyorsun, her şey kendiliğinden gelişiyor."

"Evlenmeyi kafama koydum, kimse ilk başlarda duysun istemedik. Nişan yüzüğünü herkesin Tuğba'nın benimle birlikte olduğunu kabullenmesi ve benim de Tuğba'da çok farklı şeyler bulduğumu bilmeleri gerektiği için taktım. Benim basının önüne çıkalım ısarıma rağmen, Tuğba 'daha erken vakti var' diyerek duyguları ile değil mantığı ile hareket etti. Biz bu yüzden bugüne kadar bir çok yere gitmemize rağmen basın tarafından yakalanmadık. Herşeyin bir zamanı olduğu için ilişkimizi daha sonra açıklayacaktık'" dedi.

TUĞBA ÇOK FARKLI

Özay'ın, hayatına giren kadınlardan çok farklı olduğunu belirten Büyükoğlu, sözlerini şöyle noktaladı, "Bugüne kadar bir çok kadınla gönül ilişkisi yaşadım ama Tuğba çok farklı. Bir kere çok akıllı, kültürlü, çalışkan, her şeyi keni gücü ile yapmak isteyen ve kimseye minnet etmeyen birisi. Belki de beni kendisine bağlayan en büyük etkenler bunlar oldu. Bu ilişkiye son vermemiz için çok uğraştılar, ama sevgi çok farklı bir şey kalbime söz geçiremiyorum."

H2

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious