Tuğba Özay düğününü stadda yapacak

Tuğba Özay düğününü stadda yapacak.26475
  • Giriş : 19.04.2009 / 08:27:00

Ünlü manken Tuğba Özay, İtalyan sevgilisi Mario ile en kısa zamanda evleneceğini, düğününü de İstanbul'da bir stadda yapmak istediğini söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Denizli Forum Çamlık'ın kuruluşunun 1. yıldönümünde Denizli'de podyuma çıkan Tuğba Özay, defile sonrası basın mensuplarının sorularını cevaplandırdı. Mayıs ayında çıkaracağı albümün ardından mankenliğe son vereceğini ve bundan sonraki yaşantısında yeni mankenler yetiştirmeye çalışacağını belirten Tuğba Özay, evlilikle ilgili ilginç açıklamalarda bulundu. En kısa sürede dünya evine gireceğini söyleyen Özay, "Nikah Milano'da, düğün de İstanbul'da olacak. Kız evi naz evidir. Biraz naz yapmamız gerekiyor.

Ben düğünümün bir stadda olmasını istiyorum. Bu yüzden erkek tarafı bunu kabul edecek yoksa evlenme işini düşünürüz. Ayarlayabilirsem mutlaka düğünümün bir stadda olmasını istiyorum. Çünkü tüm sevdiklerimin ve tanıdıklarımın düğünüme gelmesini istiyorum" dedi.

Tuğba Özay defilenin sonunda otopark bölümünden alışveriş merkezinin merkez bürolarına giderken bir sürpriz ile karşılaştı. Beklediği sırada yanına yaklaşan bir hayranı, kucağındaki 3 aylık Fatma isimli bebeği ünlü mankene verdi. Birden kucağında bir bebek bulan ve büyük şaşkınlık yaşayan Tuğba Özay, dakikalarca minik Fatma'yı sevdi ve bol bol öptü.

Daha önce bir yumurtasının alınması sebebiyle tek yumurtası olduğunu belirten Tuğba Özay, "Tek yumurtalı olanların bebek sahibi olma ihtimali daha düşük. Ama
ben bebek sahibi olmayı çok istiyorum. Evlendikten sonra zaman kaybetmeden çocuk doğurmak istiyorum" diye konuştu. Tuğba Özay, bebeği öperken bol bol sağlıklı ve uzun ömürlü olması için de dua etti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*