Tuğba Özay iddialı konuştu

Tuğba Özay iddialı konuştu.13197
  • Giriş : 19.04.2009 / 17:23:00

Denizli'de Form Çamlık'ta defileye katılan ünlü manken Tuğba Özay, İtalyan sevgilisi Mario ile en kısa sürede evlenmek istediğini söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Özay; "Yakında evleneceğiz. İşimle ilgili planlamalar yapıyorum. Nikahım Milano'da, düğünüm ise İstanbul'un en büyük stadında olacak. Mayıs ayında muhteşem bir albüm çıkardıktan sonra mankenliği de bırakacağım" dedi.

Defileden sonra basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Tuğba Özay, İstanbul'un en büyük stadında düğün yapacağını belirterek, "Nikah ile düğünü kendi aramızda ayırdık. Kız evi naz evidir. Naz yapmak da şart. Eğer Mario düğünü statta yapmazsa evlilik kararımı tekrar gözden geçiririm. Bunu statta ayarlamayı düşünüyoruz. Çünkü herkesin bu mutlu günümü görmesini istiyorum" dedi. 15 yıllık mankenlik kariyerini de sonlandıracağının altını çizen Özay, "Bundan sonra yeni yetenekler keşfedip onları podyuma sunmayı hedefliyorum. Bizde en büyük handikap, Türkiye'de birçok başarılı model var. Moda sektöründe manken olarak bay-bayan iyi isimler var. Biraz politik oyunlarla da mankenler ortaya çıkıyor. Ben istiyorum ki yeni yetenekleri de podyumlarda görsünler. Dünya, Türk erkekleri ve kadınlarını podyumlardan tanısın. Örneğin mayıs ayında Prens Albert'in da ev sahipliği yapacağı dünyaca ünlü Afrikalı bir moda tasarımcısının gerçekleştireceği bir defileye çıkacağım. UNICEF yararına yapılacak bir defile bu. Bunların hiçbiri hayal değil yeter ki çalışın ve inanın. Yakında model okulu açmayı düşünüyorum, genç nesilleri yetiştireceğim" diye konuştu.

Tuğba Özay defilenin sonunda otopark bölümünden alışveriş merkezinin merkez bürolarına giderken bir sürpriz ile karşılaştı. Beklediği sırada yanına yaklaşan bir hayranı, kucağındaki 4 aylık Fatma Kaya isimli bebeği ünlü mankene verdi. Birden kucağında bir bebek bulan ve büyük şaşkınlık yaşayan Özay dakikalarca minik Fatma'yı sevdi ve bol bol öptü. Bir yumurtalığının alındığını belirten Tuğba Özay, "Tek yumurtalığı olanların bebek sahibi olma ihtimali daha düşük. Ama bebek sahibi olmayı çok istiyorum. Evlendikten sonra zaman kaybetmeden çocuk doğurmak istiyorum" dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*