Tuğba Özay trafik kazası geçirdi

Tuğba Özay trafik kazası geçirdi.6295
  • Giriş : 13.03.2007 / 00:00:00

Ünlü manken Tuğba Özay akşam saatlerinde Ankara'dan İstanbul'a giderken trafik kazası geçirdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

İki kulak zarı yırtılan ve gözü moraran ünlü manken ameliyata alınırken, sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi.
Ankara'da düzenlenen "Başkent Moda Günleri"ne katıldıktan sonra arkadaşına ait araba ile İstanbul'a hareket eden manken Tuğba Özay, Ankara-Bolu il sınırına yakın bir bölgede yokuş aşağı inerken, arkadaşının ani fren yapması ile kafasını ön cama çarptı. Otomobilin manevra yapmasıyla kafasını bu seferde aracın kapısına çarpan Özay, olay anında bir şeyi olmadığını düşünerek yolculuğuna devam etti.

KULAK ZARINDA YIRTILMA

Bolu'ya geldiklerinde kulaklarında Ağrı hisseden Tuğba Özay, arkadaşı tarafından Köroğlu Özel Tıp Merkezi'ne götürülerek, tedavi altına alındı. Yapılan ilk tedavisinin ardından iki kulak zarında yırtık olduğu tespit edilen ve sol gözünde morluk oluşan ünlü manken ameliyata alındı.

Yarım saat süren ameliyat sonrası gazetecilerin sorularını yanıtlayan Tuğba Özay, "Ankara'da düzenlenen Başkent Moda Günleri bitiminde arkadaşımın otomobiliyle İstanbul'a dönüyorduk. Ankara'da bir kaza yapmıştık. Rampa aşağı inerken ani fren yaptık ve kafamı ön cama çarptım. Birazda süratli olduğumuz için araba manevra yaptı. Kafamı o sırada sağa doğru çarptım. Bu arada kulak zarlarım yırtılmış. Onun dışında kafada biraz darbeler var. O anki şiddetinden gözümde morarma olmuş. Açıkçası Ankara'da kazayı çok önemsemedim. Bir an önce İstanbul'a gitmek istiyordum, akşam tiyatro oyunumuz var. Talihsiz bir olay yaşadık" dedi.

Daha önce geçirdiği trafik kazasında boynunun çatladığını, bu kazada da kafadan darbe alınca eski rahatsızlığının nüksettiğini ifade eden Manken Tuğba Özay, "Allah yardım etti, daha kötü bir şey de olabilirdi. Gösterimize de artık makyaj yaparak çıkacağız. Bu yaralarda bana nazarlık olsun" şeklinde konuştu. Olayı duyan Özay'ın yakınları Bolu'ya gelirken, serum bağlanan ünlü manken gece saatlerinde taburcu edildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious