Tuğba Özay'a genç sevgili

Tuğba Özay'a genç sevgili.26475
  • Giriş : 12.07.2008 / 17:53:00

Sevgilisi uğruna cezaevine giren Özay, eski aşkını çabuk unuttu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Ünlü manken Tuğba Özay, Rulet operasyonu kapsamında tutuklanan eski sevgilisi Akın Büyükoğlu yüzünden başını derde sokmuştu.

AŞKA PAYDOS DEMİŞTİ

Özay da aynı operasyon sonrasında cezaevine girmişti. 25 Ocak'ta tahliye olan ünlü manken 'Artık aşka paydos, sevgili istemiyorum' demişti. Özay bu sözünü ancak 5 ay tutabildi ve kendisine yeni genç bir sevgili buldu.

FOTOĞRAF VERMEDİ

Önceki gecce eğlenmek için sevgilisiyle el ele Kuruçeşme'nin karşısındaki Su Ada'ya giden Tuğba Özay, iskelede muhabirleri görünce çok şaşırdı. Ünlü manken, bir anda sevgilisinin elini bırakarak yanından uzaklaştı ve hızlı bir şekilde Su Ada'nın teknesine binerek fotoğraflarının çekilmesinden kurtuldu. İçeride çok uzun süre kalan Özay sevgilisiyle baş başa oldukça mutlu bir şekilde eğlendi.

EL ELEYDİLER

Tuğba Özay, Su Ada'dan Ortaköy sahiline gelirken teknede yine sevgilisiyle el eleydi. Basın mensuplarını fark edince birbirlerinden hemen ayrılan ikili, tüm çabalarına rağmen aynı kareye girmekten kurtulamadı. Ünlü manken, gönül ilişkisiyle ilgili sorulara yanıt vermeyerek muhabirlerin yanından hızla uzaklaştı.

ENSONHABER

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*