Tuğba Özay'ın aşk kaçamağı!

Tuğba Özay'ın aşk kaçamağı!.26475
  • Giriş : 31.05.2008 / 11:40:00

Manken Tuğba Özay, Hülya Avşar'ın eski sevgilisi Ali Güven ile görüntülendi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Manken Tuğba Özay, cezaevinde çektiği sıkıntıları Hülya Avşar'ın eski sevgilisi Ali Güven sayesinde unuttu. İlişkilerini herkesten gizlemek isteyen çift, buluşmak için Milano'yu seçti.

Yeni aşk çabuk geldi

Geçen yıl bir yaralama olayıyla ilgili soruşturmada gözaltına alınan, Rulet Operasyonu kapsamında çıkarıldığı mahkemece de tutuklanarak cezaevine gönderilen Tuğba Özay, 167 gün Paşakapısı Kadın Tutukevi'nde kalmıştı. Geçtiğimiz ocakta tahliye olan mankenin inziva günleri kısa sürdü. Birkaç hafta içinde işine geri dönen Özay'ın aşk hayatını ise Ali Güven hareketlendirdi.

İtalya'da buluşuyorlar

Adı Kaya Çilingiroğlu'ndan boşandığı dönemde Hülya Avşar'la anılan Ali Güven de aradığı aşkı Tuğba Özay'da bulmuş görünüyor. 13 yıldan beri İtalya’da yaşayan işadamı ile ünlü manken, şimdi herkesten saklamaya çalıştıkları bir ilişki yaşıyor. Bu gizlilik nedeniyle de Türkiye yerine İtalya'da buluşmayı seçen ikili, üç gündür Milano'da baş başa tatil yapıyor.

'Ali ile arkadaşız' demişti

Ali Güven'in adının Hülya Avşar'la anıldığı dönemde bir açıklama yapan Tuğba Özay, şöyle demişti: "Ali Güven ile arkadaşız. Bana anlattığı kadarıyla aralarında aşk yok. Yine de ben bilemem, iki gün sonra 'birlikteyiz' diye çıkarlarsa arada kalırım. Ama bana anlattığı ve hissettiğim kadarıyla ilişki söz konusu değilmiş. Ayrıca Hülya Hanım'ın böyle bir isimle anılmaktan şikayetçi olduğunu zannetmiyorum."

HÜRRİYET

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious