Tuğba parmağını kırdı

Tuğba parmağını kırdı.9447
  • Giriş : 23.08.2007 / 08:55:00

Cezaevi'nde tutuklu bulunan Tuğba Özay Haydarpaşa Numune Hastanesi'ne kaldırıldı

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Kendisinden ayrılmak istemeyen eski sevgilisi Akın Büyükoğlu’nu tehdit ettirmek amacıyla Yaşar Öz’ün adamı Abdülcabbar Kibaroğlu’nu azmettirdiği ileri sürülen Tuğba Özay, cezaevinde mahkumlarla voleybol oynarken serçe parmağını kırdı.

Rulet Operasyonu’nda suç örgütüne yardım ve yataklık yapmak iddiasıyla tutuklandıktan sonra Paşakapısı Cezaevi’ne konulan Tuğba Özay, tutuklu arkadaşlarıyla voleybol oynarken sağ ayak serçe parmağını kırınca hastanelik oldu. İlk tedavisi Haydarpaşa Numune Hastanesi’nde yapılan Tuğba Özay’ın sağ ayağı alçıya alındı. Cezaevi bahçesinde dün diğer mahkumlarla voleybol oynayan Tuğba Özay, bir topu karşılamaya çalışırken sağ ayağı üzerine düştü. Cezaevi revirine kaldırılan Özay, serçe parmağının kırık olduğu anlaşılınca jandarma ve kadın gardiyanların nezaretinde Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Özay’ın ayağı tamamen alçıya alındı. Tedavinin tamamlanmasından sonra Özay yeniden Paşakapısı Cezaevi’ne götürüldü. Özay’ın hastaneden çıkışını görüntülemek isteyen basın mensupları gardiyanların saldırısına uğradı.

Avluda podyum yürüyüşü

Bir üst mahkemeye yapılan tutuklamaya itirazın reddedildiğini önceki gün gazetelerden öğrenen ve ağlama krizine giren Tuğba Özay’ı hapishane arkadaşları sakinleştirmeye çalıştı. Gün boyu gözyaşı döken Tuğba Özay, annesiyle cam arkasından yaptığı yarım saatlik görüşmede de gözyaşlarını tutamadı. Bu arada, bazı tutuklu yakınları ise Özay’ın tutuklulardan gelen istekleri kıramayarak avluda podyum yürüyüşü yaptığını söylediler.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious