Tuğba’ya destek!

  • Giriş : 04.05.2006 / 00:00:00

Amasya’da Ellepo Shop Mağazalar Zinciri’nin açılışına ünlü mankenler Tuğba Altıntop, Fatoş Seymen, Seçkin Piriler ve son günlerin popüler ismi Uğur Aslan katıldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Bu pankartı gören Altıntop ne yapacağını şaşırırken, “Şu anda duygularımı anlatamıyorum, ağlamamak için kendimi zor tutuyorum. İnşallah yakında çocuklarıma kavuşacağım” diyerek hayranlarına teşekkür etti.

> Ağzına fermuar çekti
İSTANBUL - Manken Tuğba Altıntop’un ayrıldığı şarkıcı eşi Rafet El Roman’dan çocuklarının velayetini almak için açtığı davaya yayın yasağı getirildi. Altıntop, adliye çıkışı eli ile ağzına fermuar çekerek herhangi bir açıklama yapmadı. Kadıköy 1. Aile Mahkemesi, çocukların psikolojik durumlarının olumsuz etkilendiği, taraflar arasında duygusal çatışmaların şiddetlenmesine yol açtığı, yargıya müdahale niteliğinde olduğundan basın ve medyada çekilmiş görüntüler dahil çocukların yayınlanmasına tedbir yolu ile bu tür yayın ve yorumların yasaklanmasına karar verdi. Ünlü şarkıcı Rafet El Roman ile manken Tuğba Altıntop 3 yıl önce boşanırken mahkemeye bir protokol sunmuşlardı. 2 çocuğunun velayetini kendi isteği ile babaya bırakmayı kabul eden Tuğba Altıntop, eşinin çocuklarını kendisine göstermediğini iddia ederek velayet davası açmıştı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious