TUGİAD anketindeki o kritik soru!

TUGİAD anketindeki o kritik soru!.10515
  • Giriş : 20.01.2009 / 17:55:00

TÜGİAD Başkanı Lütfü Küçük, üyelerine yönelik gerçekleştirdikleri “TÜGİAD 2009 Yılı Ekonomik ve Politik Beklenti Anketi” sonuçlarını ilk kez kamuoyu ile paylaştı. Ankette o kritik soru vardı!

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

635 üyesiyle Türk ekonomisinde yaklaşık 30 milyar dolarlık iş hacmi yaratan Türkiye Genç İşadamları Derneği (TÜGİAD) 20 Ocak 2009 Salı günü İstanbul Sanayi Odası (İSO) Meclis Salonu'nda bir basın açıklaması ve hemen ardından da bir panel düzenledi.

Açılışta söz alan TÜGİAD Başkanı Lütfü Küçük, üyelerine yönelik gerçekleştirdikleri “TÜGİAD 2009 YILI EKONOMİK VE POLİTİK BEKLENTİ ANKETİ” sonuçlarını ilk kez kamuoyu ile paylaştı.

Basın açıklamasından sonra devam eden panelin düzenlenmesindeki amaç; son dönemde ülkemizde yaşanan ekonomik gelişmeleri ve tartışmaları değerlendirmekti.

Panelin konusu ise: “BÜYÜME Mİ? ENFLASYON MU?” olarak belirlendi.
Krizden çıkış yollarının tartışıldığı panele Prof. Dr. Mehmet Altan, Prof. Dr. Taner Berksoy, Dr. Can Fuat Gürlesel ve Günhan Karakullukçu konuşmacı olarak katıldı.

Paneli izleyenler arasında İSO Başkanı Tanıl Küçük, TAYSAD (Taşıt Araçları Yan Sanayi Derneği) Başkanı Ömer Burhanoğlu, Ford Otosan'ın eski Genel Müdürü ve OSD (Otomotiv Sanayi Derneği) eski Başkanı Ali İhsan İlkbahar ve TÜGİAD'ın eski Başkanı Hayati Kaya da vardı.

Panelin Moderatörlüğünü Prof. Dr. Kerem Alkin üstlendi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*