Tüketici Zirvesi toplanıyor!

Tüketici Zirvesi toplanıyor!.14869
  • Giriş : 11.03.2009 / 08:23:00

Tüketiciye ürün ve hizmet sunan ulusal ve uluslar arası markaların yöneticileri ile birlikte sanat, siyaset ve medya dünyasının önde gelen isimleri Çırağan Sarayı"nda bir araya geliyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

15 Mart Dünya Tüketici Hakları Günü"nde, Başta ABD olmak üzere İngiltere, Fransa ve Almanya'dan iş ve siyaset dünyası'nın önde gelen isimlerinin katılımıyla gerçekleşecek olan 22. Uluslararası Tüketici Zirvesi Türkiye'den de sanat, spor ve iş dünyasının tanınmış simalarını Çırağan Sarayı'nda biraraya getiriyor.

Bu zirve AB ve Türk ekonomisi başta olmak üzere küresel tüketici gerçeğini gündeme taşıması bakımından büyük önem teşkil etmektedir. 600 kişinin davet edildiği 22. Uluslararası Tüketici Zirvesi'nde başta Meclis Başkanımız Sayın Köksal Toptan, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Kadir Topbaş, Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim, Sanat dünyasından Seda Sayan, Kenan Doğulu, Işın Karaca, Alişan, Şahan Gökbakar, BKM Oyuncuları, İş dünyasından, EurOffice Services INNO Action-Genel Koordinatörü, Dr. Gerard Bonnes, Adidas Zone Middle Genel Müdür -Yönetim Kurulu Üyesi, Haluk Özumutlu, TEB, BP, Aksigorta, ve diğer önemli şirketlerin Yönetim Kurulu Başkanları gibi önemli kişiler biraraya gelecektir.

22. Uluslararası Tüketici Zirvesi Konferansları Bu yıl 22."si düzenlenecek olan Uluslararası Tüketici Zirvesi, tüketiciye en iyiyi verebilmenin yarışını yapan markaların, deneyimlerini paylaştıkları bir platform olacak. Zirvede yönetim danışmanları, akademisyenler ve Türkiye"nin ve gelişmiş ülkelerin önde gelen şirketlerinin yöneticileri ve bürokratları, tüketicinin kalbine giden yola ilişkin görüş ve öngörülerini katılımcılar ile paylaşacak.

Tüketici, marka, farklılaşma, iletişim, sosyal sorumluluk, toplumsal barış, ürün çeşitlenmesi, uluslararası rekabet, yaşam ve düşünce kalitesi, çevrenin korunması gibi konular iş ve sanat dünyasının başarılı yöneticileri tarafından ele alınacak. Kurumların nasıl tüketici odaklı olması gerektiği tartışmaları da nitelik kazanacak.

Geleneksel yöntemlerin terk edildiği, sıra dışı ve kışkırtıcı stratejiler ile uygulamalar paylaşılacak. 15 Mart 2009"da Dünya Tüketici Hakları Günü"nde Çırağan Sarayı"nda yeni ürün ve hizmetleri tanımak, hizmet sunan firmaları değerlendirmek, ulusal ve uluslararası deneyimleri paylaşmak ve yeni fırsatlar yakalamak isteyen kuruluşlar bu zirvede yer alacak. 3 Ana başlık altında işlenecek olan oturumlarımızın programı ektedir.

Neden bu zirvede olmalısınız?

Seçkin markaların aynı platformda bir araya gelerek vizyonlarını, stratejilerini, deneyimlerini paylaştıkları bu zirve, günümüzden geleceğe ışık tutarak tüketicilerin dikkatini markaya çekebilme datalarını verecektir. Farklılaşmak için bilgiye ihtiyaç vardır.

Daha fazlası bu zirvede…

Ödül Töreni Zirve finalinde, Tüketici Akademisi tarafından yapılan “Markaların Tüketici Üzerindeki Etkileri” konulu araştırma kapsamında dalında en çok güvenilen markalara “Tüketici 2009 Kalite Ödülü” verilecektir.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*