Tülin sırlarını birbir anlatıyor

Tülin sırlarını birbir anlatıyor.11873
  • Giriş : 29.06.2007 / 09:33:00

Makyaj ve bakım sırlarını anlattığı ilk kitabı çok tutan Tülin Şahin iki kitap daha çıkartıyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Ünlü manken bu kez güzel giyinmenin ve doğru yemenin sırlarını verecek.

Podyumların Sivaslı Cindy'si Tülin Şahin, yazarlık konusunda sağlam adımlarla ilerliyor. Geçen yıl çıkardığı, makyaj ve bakım konularını ilgilendiren 'Sırlar' adlı kitabı çok satan Tülin, iki kitap daha çıkartacağının müjdesini verdi. Hazırladığı kitaplarda bu kez "Doğru yemenin sırlarını" ve "Güzel giyinmenin sırlarını" açıklayacak olan başarılı manken kadınları yine en hassas yerinden vuracak gibi görünüyor.

KADINLARIN HEPSİ GÜZEL

Yoğun iş temposuyla çalışan, o ülkeden bu ülkeye defilelere, tanıtımlara katılan Şahin, arta kalan vakitlerinde de kitaplarını bitirmeye uğraşıyor. Yakın bir zamanda piyasaya sürmeyi düşündüğü kitapların özellikle kadınlar için yararlı olacağını söyleyen güzel manken, "Kadınlarımızın hepsi güzel. Sadece belirli püflerle daha bir çekici görünme fırsatları var. Vücut tipine göre doğru giyim çok önemli. Aynı şey yemekte de geçerli. Sağlıklı insan güzel insandır. İşte ben bu konuda onlara yardım edeceğim" dedi.

KARİYERDEN SONRA BEBEK

Mehmet Özer ile mutlu evliliklerinde uzun bir süre bebek sahibi olmayı düşünmediğini de söyleyen Şahin, "Eşim de bu kararıma saygı gösteriyor. Kariyerimde belli bir yere ulaştıktan sonra bebek istiyorum" diye konuştu.

Okan IŞIK

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious