Tüm grup maçları tamamlandı

Tüm grup maçları tamamlandı.10025
  • Giriş : 21.12.2007 / 08:21:00

UEFA Kupası'nda A, B, C ve D gruplarındaki maçlar bu gece oynanan maçlarla tamamlandı ve bir üst tura çıkan takımlar belli oldu. H Grubu'nda mücadele eden temsilcimiz Galatasaray, grubundaki son maçta dün gece konuk ettiği Avusturya temsilcisi Avusturya W

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


Gruplarda oynanan maçlar sonunda bir üst tura çıkan 32 takım ile Şampiyonlar Ligi'nde gruplarını 3. sırada bitiren 8 takımın katılımıyla oynanacak 3. tur maçlarının kura çekilişi ise yarın İsviçre'nin Nyon şehrinde çekilecek.

UEFA Kupası'nda gruplarda oynanan maçların sonuçları, puan durumları ve gruplardaki kalan maçların programı şöyle;

A GRUBU

1. Maçlar

Zenit St. Petersburg (Rusya) - AZ Alkmaar (Hollanda): 1 - 1

Everton (İngiltere) - Larissa (Yunanistan): 3 - 1

Nürnberg (Almanya) (BAY)

2. Maçlar

Larissa (Yunanistan) - Zenit St. Petersburg (Rusya): 2 - 3

Nürnberg (Almanya) - Everton (İngiltere): 0 - 2

AZ Alkmaar (Hollanda)(BAY)

3. Maçlar

AZ Alkmaar (Hollanda) - Larissa (Yunanistan): 1 - 0

Zenit St. Petersburg (Rusya) - Nürnberg (Almanya): 2 - 2

Everton (İngiltere) (BAY)

4. Maçlar

Nürnberg (Almanya) - AZ Alkmaar (Hollanda): 2 - 1

Everton (İngiltere) - Zenit St. Petersburg (Rusya): 1 - 0

Larissa (Yunanistan) (Bay)

5. Maçlar

Larissa (Yunanistan) - Nürnberg (Almanya): 1 - 3

AZ Alkmaar (Hollanda) - Everton (İngiltere): 2 - 3

Zenit St. Petersburg (Rusya) (Bay)

PUAN DURUMU

TAKIMLAR O G B M A Y P

Everton 4 4 0 0 9 3 12

Nürnberg 4 2 1 1 7 6 7

Zenit St. P. 4 1 2 1 6 6 5

AZ Alkmaar 4 1 1 2 5 6 4

Larissa 4 0 0 4 4 10 0

B GRUBU

1. Maçlar

Panathinaikos (Yunanistan) - Aberdeen (İskoçya): 3 - 0

Lokomotiv Moskova (Rusya) - Atletico Madrid (İspanya): 3 - 3

Kopenhag (Danimarka) (BAY)

2. Maçlar

Kopenhag (Danimarka) - Panathinaikos (Yunanistan): 0 - 1

Aberdeen (İskoçya) - Lokomotiv Moskova (Rusya): 1 - 1

Atletico Madrid (İspanya) (BAY)

3. Maçlar

Lokomotiv Moskova (Rusya) - Kopenhag (Danimarka): 0 - 1

Atletico Madrid (İspanya) - Aberdeen (İskoçya): 1 - 0

Panathinaikos (Yunanistan) (BAY)

4. Maçlar

Kopenhag (Danimarka) - Atletico Madrid (İspanya): 0 - 2

Panathinaikos (Yunanistan) - Lokomotiv Moskova (Rusya): 2 - 0

Aberdeen (İskoçya) (Bay)

5. Maçlar

Aberdeen (İskoçya) - Kopenhag (Danimarka): 4 - 0

Atletico Madrid (İspanya) - Panathinaikos (Yunanistan): 2 - 1

Lokomotiv Moskova (Rusya) (Bay)

PUAN DURUMU

TAKIMLAR O G B M A Y P

Atletico Madrid 4 3 1 0 8 4 10

Panathinaikos 4 3 0 1 7 2 9

Aberdeen 4 1 1 2 5 5 4

Kopenhag 4 1 0 3 1 7 3

Lokomotiv Moskova 4 0 2 2 4 7 2

C GRUBU

1. Maçlar

Elfsborg (İsveç) - AEK Athens (Yunanistan): 1 - 1

Villarreal (İspanya) - Fiorentina (İtalya): 1 - 1

Mlada Boleslav (Çek Cumhuriyeti) (BAY)

2. Maçlar

Fiorentina (İtalya) - Elfsborg (İsveç): 6 - 1

Mlada Boleslav (Çek Cumhuriyeti) - Villarreal (İspanya) : 1 - 2

AEK Athens (Yunanistan) (BAY)

3. Maçlar

AEK Athens (Yunanistan) - Fiorentina (İtalya): 1 - 1

Elfsborg (İsveç) - Mlada Boleslav (Çek Cumhuriyeti): 1 - 3

Villarreal (İspanya) (BAY)

4. Maçlar

Mlada Boleslav (Çek Cumhuriyeti) - AEK Athens (Yunanistan): 0 - 1

Villarreal (İspanya) - Elfsborg (İsveç): 2 - 0

Fiorentina (İtalya) (Bay)

5. Maçlar

AEK Athens (Yunanistan) - Villarreal (İspanya): 1 - 2

Fiorentina (İtalya) - Mlada Boleslav (Çek Cumhuriyeti): 2 - 1

Elfsborg (İsveç) (Bay)

PUAN DURUMU

TAKIMLAR O G B M A Y P

Villarreal 4 3 1 0 7 3 10

Fiorentina 4 2 2 0 10 4 8

AEK Athens 4 1 2 1 4 4 5

Mlada Boleslav 4 1 0 3 5 6 3

Elfsborg 4 0 1 3 3 12 1

D GRUBU

1. Maçlar

Brann Bergen (Norveç) - Hamburg (Almanya): 0 - 1

Basel (İsviçre) - Rennes (Fransa): 1 - 0

Dinamo Zagreb (Hırvatistan) (BAY)

2. Maçlar

Rennes (Fransa) - Brann Bergen (Norveç): 1 - 1

Dinamo Zagreb (Hırvatistan) - Basel (İsviçre): 0 - 0

3. Maçlar

Brann Bergen (Norveç) - Dinamo Zagreb (Hırvatistan): 2 - 1

Hamburg (Almanya) - Rennes (Fransa): 3 - 0

Basel (İsviçre) (BAY)

4. Maçlar

Basel (İsviçre) - Brann Bergen (Norveç): 1 - 0

Dinamo Zagreb (Hırvatistan) - Hamburg (Almanya): 0 - 2

Rennes (Fransa) (Bay)

5. Maçlar

Rennes (Fransa) - Dinamo Zagreb (Hırvatistan): 1 - 1

Hamburg (Almanya) - Basel (İsviçre): 1 - 1

Brann Bergen (Norveç)

PUAN DURUMU

TAKIMLAR O G B M A Y P

Hamburg 4 3 1 0 7 1 10

Basel 4 2 2 0 3 1 8

Brann Bergen 4 1 1 2 3 4 4

Dinamo Zagreb 4 0 2 2 2 5 2

Rennes 4 0 2 2 2 6 2

E GRUBU

1. Maçlar

Sparta Prag (Çek Cumhuriyeti) - Zürih (İsviçre): 1 - 2

Bayern Leverkusen (Almanya) - Toulouse (Fransa): 1 - 0

Spartak Moskova (Rusya) (BAY)

2. Maçlar

Toulouse (Fransa) - Sparta Prag (Çek Cumhuriyeti): 2 - 3

Spartak Moskova (Rusya) - Bayern Leverkusen (Almanya): 2 - 1

Zürih (İsviçre) (BAY)

3. Maçlar

Zürih (İsviçre) - Toulouse (Fransa): 2 - 0

Sparta Prag (Çek Cumhuriyeti) - Spartak Moskova (Rusya): 0 - 0

Bayern Leverkusen (Almanya) (BAY)

4. Maçlar

Bayern Leverkusen (Almanya) - Sparta Prag (Çek Cumhuriyeti): 1 - 0

Spartak Moskova (Rusya) - Zürih (İsviçre): 1 - 0

Toulouse (Fransa) (Bay)

5. Maçlar

Zürih (İsviçre) - Bayern Leverkusen (Almanya): 0 - 5

Toulouse (Fransa) - Spartak Moskova (Rusya): 2 - 1

Sparta Prag (Çek Cumhuriyeti) (Bay)

PUAN DURUMU

TAKIMLAR O G B M A Y P

Bayer Leverkusen 4 3 0 1 8 2 9

Spartak Moskova 4 2 1 1 4 3 7

Zürih 4 2 0 2 4 7 6

Sparta Prag 4 1 1 2 4 5 4

Toulouse 4 1 0 3 4 7 3

F GRUBU

1. Maçlar

Bolton Wanderers (İngiltere) - Braga (Portekiz): 1 - 1

Kızıl Yıldız (Sırbistan) - Bayern Münih (Almanya): 2 - 3

Aris (Yunanistan) (BAY)

2. Maçlar

Bayern Münih (Almanya) - Bolton Wanderers (İngiltere): 2 - 2

Aris (Yunanistan) - Kızıl Yıldız (Sırbistan): 3 - 0

Braga (Portekiz) (BAY)

3. Maçlar

Braga (Portekiz) - Bayern Münih (Almanya): 1 - 1

Bolton Wanderers (İngiltere) - Aris (Yunanistan): 1 - 1

Kızıl Yıldız (Sırbistan) (BAY)

4. Maçlar

Aris (Yunanistan) - Braga (Portekiz): 1 - 1

Kızıl Yıldız (Sırbistan) - Bolton Wanderers (İngiltere): 0 - 1

Bayern Münih (Almanya) (Bay)

5. Maçlar

Braga (Portekiz) - Kızıl Yıldız (Sırbistan): 2 - 0

Bayern Münih (Almanya) - Aris (Yunanistan): 6 - 0

Bolton Wanderers (İngiltere) (Bay)

PUAN DURUMU

TAKIMLAR O G B M A Y P

Bayern Münih 4 2 2 0 12 5 8

Braga 4 1 3 0 5 3 6

Bolton Wanderers 4 1 3 0 5 4 6

Aris 4 1 2 1 5 8 5

Kızıl Yıldız 4 0 0 3 2 9 0

G GRUBU

1. Maçlar

Tottenham (İngiltere) - Getafe (İspanya): 1 - 2

Anderlecht (Belçika) - Hapoel Tel-Aviv (İsrail): 2 - 0

Aalborg (Danimarka) (BAY)

2. Maçlar

Hapoel Tel-Aviv (İsrail) - Tottenham (İngiltere): 0 - 2

Aalborg (Danimarka) - Anderlecht (Belçika): 1 - 1

Getafe (İspanya) (BAY)

3. Maçlar

Getafe (İspanya) - Hapoel Tel-Aviv (İsrail): 1 - 2

Tottenham (İngiltere) - Aalborg (Danimarka): 3 - 2

Anderlecht (Belçika) (BAY)

4. Maçlar

Aalborg (Danimarka) - Getafe (İspanya): 1 - 2

Anderlecht (Belçika) - Tottenham (İngiltere): 1 - 1

Hapoel Tel-Aviv (İsrail) (Bay)

5. Maçlar

Getafe (İspanya) - Anderlecht (Belçika): 2 - 1

Hapoel Tel-Aviv (İsrail) - Aalborg (Danimarka): 1 - 3

Tottenham (İngiltere) (Bay)

PUAN DURUMU

TAKIMLAR O G B M A Y P

Getafe 4 3 0 1 7 5 9

Tottenham 4 2 1 1 7 5 7

Anderlecht 4 1 2 1 5 4 5

Aalborg 4 1 1 2 7 7 4

Hapoel Tel-Aviv 4 1 0 3 3 8 3

H GRUBU

1. Maçlar

Bordeaux (Fransa) - Galatasaray: 2 - 1

Helsinborg (İsveç) - Panionios (Yunanistan): 1 - 1

Avusturya Wien (Avusturya) (Bay)

2. Maçlar

Galatasaray - Helsinborg (İsveç): 2 - 3

Avusturya Wien (Avusturya) - Bordeaux (Fransa): 1 - 2

Panionios (Yunanistan) (Bay)

3. maçlar

Panionios (Yunanistan) - Galatasaray: 0 - 3

Helsinborg (İsveç) - Avusturya Wien (Avusturya): 3 - 0

Bordeaux (Fransa) (Bay)

4. Maçlar

Avusturya Wien (Avusturya) - Panionios (Yunanistan): 0 - 1

Bordeaux (Fransa) - Helsinborg (İsveç): 2 - 1

Galatasaray (Bay)

5. Maçlar

Galatasaray - Avusturya Wien (Avusturya): 0 - 0

Panionios (Yunanistan) - Bordeaux (Fransa): 2 - 3

Helsinborg (İsveç) (Bay)

PUAN DURUMU

TAKIMLAR O G B M A Y P

Bordeaux 4 4 0 0 9 5 12

Helsinborg 4 2 1 1 8 5 7

Galatasaray 4 1 1 2 6 5 4

Panionios 4 1 1 2 4 7 4

Avusturya Wien 4 0 1 3 1 6 1

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious