Tüm şarkılarını bir kadına yazmış!

Tüm şarkılarını bir kadına yazmış!.18887
  • Giriş : 20.01.2008 / 16:05:00

Yaşar, tüm şarkılarını da bir kadına yazdığını itiraf etti ve çok fazla lüzumsuz şarkı ve şarkıcı var dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Özgür Aras’la Popluyorum’ un bu haftaki konuğu sesiyle herkesi büyüleyen Yaşar'dı. Cumartesi günü Türkmax’da yayınlanan “Özgür Aras’la Popluyorum”da Yaşar müzik dünyasıyla ilgili samimi açıklamalarda bulundu.

Yaşar, müziğe nasıl başladığını anlatırken kendisini ateşleyen nedeni de açıkladı. Yaşar “Askerden döner dönmez şarkılarımı bir kasete kaydettim ve Fatih Yıldız aracılıyla plak firmasına verdim '2-3 gün sonra döneriz' dediler ve o günün akşamı benim evime geldiler. Prodüktör, klip yönetmeni ve müzik yönetmeni. 'Şarkılarımı nasıl buldunuz, beğendiniz mi dediğimde 'Şuanda ki pop müziğini düşünürsek sen Beethoven gibi kalıyorsun' dediler. Bu söz beni ateşledi."

Çok fazla lüzumsuz şarkıcı var

"Müzik çok zor bir dönemden geçiyor, her şey çok değişti ve değişen şeylerin iyi yönde olmadığını düşünüyorum. Eskiden çok yoğun çalışmaktan şikayetçiydim, şimdi ise iş olsa da çalışsam diyorum. Günümüzde müzik piyasası çok bozuk ve karmaşık. Çok fazla lüzumsuz şarkı ve şarkıcı var. Albüm satmasa bile biraz magazinsel tarafın varsa ekstralardan para gelir. Müzik dinlemek için bir Türk radyosu açtığımda dinleyecek birşey bulamıyorum. Ezgi’nin Günlüğü” nün albümünü aldım, dinlenecek seviyede ve kaliteli bir albüm.Tarkan’ın albümünü aldım ve hiç beğenmedim. Müzik piyasasında tamamen kendi kulvarımda olduğumu ve ve hiç kimseye benzemediğimi düşünüyorum. Kendimi biraz ozan gibi görüyorum."

Bana bu şarkıları bir kadın yazdırdı

"Bütün şarkılarımı bir kadına yazdım. Kuşlar şarkısının bu kadar başarılı olabileceğini bilmiyordum. Bütün güzel şarkıları kıskanırım. Kenan Doğulu’nun “Tutamıyorum Zamanı” adlı şarkısını keşke ben yapsaydım diye düşünüyorum"

KELEBEK

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious