'Tüm taraftarımızı maça bekliyoruz'

  • Giriş : 09.05.2006 / 00:00:00

Gaziantepspor Taraftarlar Derneği Başkanı Mehmet Özdemir, Malatyaspor maçı öncesi taraftarlara çağrıda bulunarak, pazar günü Gaziantepspor'a destek olmalarını istedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Gaziantepspor'un küme düşme gibi bir korkusunun olmadığını, sinire, strese gerek olmadığını ifade eden Gaziantepspor Taraftarlar Derneği Başkanı Mehmet Özdemir, "Tedirginlige gerek yok. Ligin son haftasında kendi sahamızda Malatyaspor ile oynayacağız. Alacağımız beraberlik Gaziantepspor'un ligde kalmasına yetecektir. Malatya maçının dışında Denizli ya da Ankaraspor'un alacağı bir beraberlik dahi Gaziantepspor'a yetecektir.

Gaziantepspor'un küme düşmesi bir çok zor. Onun herkes rahat olsun ve Malatyaspor maçında Gaziantepspor'a testek versin. Malatyaspor bizden iyi bir takım değil. Teknik kadroya ve futbolcularımıza güveniyoruz. Malatyaspor'u yenerek ligde kalacaktır." şeklinde konuştu.

Malatyaspor maçında Kamil Ocak Stadı'nın tribünlerinin dolması için Gaziantepspor Taraftarlar Derneği olarak gerekli çalışmayı başlattıklarını vurgulayan Başkan Mehmet Özdemir, "Takım sahaya kazanmak için çıkacak. Takımın rahat maç kazanması için tribünlerin dolu olması gerek. Gaziantepspor Taraftarlar Derneği olarak gerekli çalışmayı başlattık. Gaziantepspor yönetimi ile birlikte hareket ediyoruz.

Tribünlerin dolması için elimizden geleni yapacağız. Tribünleri doldurduktan sonra taraftarların 90 dakika takıma destek vermesi için tribünlerde de çalışmalarımız olacak. Hep birlikte el ele vererek Gaziantepspor'u Süper Lig'de tutacağız" şeklinde konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious