Tümer devreyi kapattı

Tümer devreyi kapattı.12578
  • Giriş : 20.07.2008 / 19:53:00
  • Güncelleme : 20.07.2008 / 19:05:50

Münih’te kontrolden geçen milli futbolcu, en az 3 ay sahalardan uzak kalacağı açıklandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Fenerbahçe’de üst üste gelen sakatlıklar can sıkmaya başladı. Deivid ve Vederson’dan sonra Tümer’in de devreyi kapattığı ortaya çıktı. Avusturya kampının ilk gününde Deivid’in ayağının kırılmasıyla büyük bir şok yaşayan sarı lacivertli takımda sorunlar Vederson ile devam etti. Son olarak Tümer Metin’in sakatlığının önemli olduğu öğrenildi.

Milli Takım’ın Almanya ile oynadığı yarı final maçına iğne ile çıkan Tümer’in kasığındaki yırtığın giderek büyüdüğü ve en az 3 ay Futbol oynamayacağı belirlendi. Tatil dönüşünde kampa katılan tecrübeli futbolcunun Münih’teki kontrolü sonrasında gelen haber üzüntü yarattı. İstanbul’a döndükten sonra bir süre daha yürüyüş yapacak olan Tümer’in gerekirse ameliyat masasına yatacağı bildirildi.

Yerli oyuncu arıyorlar

Teknik direktör Luis Aragones bu üç önemli sakatlık sonrasında yönetimden yerli oyuncu takviyesi istedi. Yabancı oyuncu kontenjanı dolu olduğu için Aurelio’nun yerine alternatif fubolcu alamayan yönetimin, ilk etapta Kezman ile Maldonado’yu gözden çıkardığı ileri sürüldü. Bu iki oyuncuya çeşitli kulüplerden teklif geldiği ancak bonservis bedeli konusunda henüz anlaşma yapılamadığı vurgulandı. Kezman’ın aldığı yıllık ücret nedeniyle gelen tekliflere sıcak bakmadığı, bu konuda yönetimin de fedekarlık yapacağı öğrenildi. Maldonado’nun da Brezilya’ya dönüş hazırlığında olduğu belirtildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*