Tümer emekli olacak

Tümer emekli olacak.10675
  • Giriş : 30.05.2008 / 12:24:00
  • Güncelleme : 30.05.2008 / 12:14:28

A Milli Takım'ın yıldız futbolcusu Tümer Metin Euro 2008 sonrasında Milli takımı bırakacağını söyledi! Bu turnuvanın yıldızı da olsa Milan'a gidecek hali olmadığını ifade eden Tümer, Arda'ya ise "Avrupa'ya git" mesajı gönderdi!

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Lig TV'de yayınlanan 2'ye 1 programının konuğu Tümer Metin, EURO 2008 sonrasında milli takımı bırakacağını açıkladı.

Milli takımda çok uzun bir kariyerinin olmadığını söyleyen Tümer "Ben yoruldum biraz. Önümüzdeki senelerde daha rahat bir hayat sergilemek istiyorum. Bu turnuvanın yıldızı da olsam Milan'a gidecek halim yok" dedi.

Milli takıma alınmasının tesadüf olmadığını kaydeden yıldız futbolcu "Fatih Hoca beni kara kaşım kara gözüm var diye almadı. Ben Yunanistan'da iyi bir performans sergiledim ve bazı milli maçlarda iyi performans gösterdim" diye konuşurken, Yunanistan'da da endişe ettiğinden daha keyifli günler geçirdiğini söyledi.

Türk futbolculara Avrupa'ya mutlaka gitmeleri konusunda öğüt veren Tümer, "Arda'nın yerinde olsam hemen Avrupa'ya giderdim" ifadesini de kullandı.

Futbolu bıraktıktan sonra hedefinin Federasyon Başkanlığı olduğunu söyleyen tecrübeli futbolcu "Hakan Şükür'ün burada olmasını isterdim. Ama takdir hocanındır" yorumunda bulundu.

AJANSSPOR

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious