Tümer gizlice Türkiye'ye gönderildi

Tümer gizlice Türkiye'ye gönderildi.9462
  • Giriş : 24.07.2007 / 08:51:00

Sparta Prag maçı sonrası kamp yapılan otelin önünde taraftarlarla tartışan ve uzun süre protesto edilen milli oyuncunun, tepkilerden çekinilerek takımdan ayrı Türkiye'ye gönderildiği ortaya çıktı

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Fenerbahçe'nin Avusturya kampında bir grup taraftar ile ağız dalaşına giren ve büyük tepki alan Tümer Metin'in, bir ara oteli basmaya kalkışan gurbetçilerden çekilinerek önceki gün sabah saatlerinde Türkiye'ye gönderildiği öğrenildi.
Milli oyuncu Sparta Prag maçı sonrası otel önünde kendisinden imza ve forma isteyen gurbetçilerle yaşadığı sert diyaloglar kavga aşamasına kadar gelmiş ancak korumaların araya girmesiyle ciddi bir olay son anda önlenmişti.

Taraftarlar uzun süre kapıda bekleyerek Tümer'i protesto etmiş ve kendilerinden özür dilemesini istemişlerdi. Bu gelişmeler nedeniyle milli oyuncunun takım ile birlikte Viyana Havalimanı'na gelmesini sakıncalı bulan sarı-lacivertli ilgililerin, ani bir kararla Tümer'i apar topar sabah uçağına bindirdikleri kaydedildi.
Öğlen uçağı ile dönen kafilede yer almayan Tümer'in Avusturya'da kaldığı açıklanmıştı. Tümer'in sayıları 20'yi geçmeyen Fenerbahçeli taraftarlardan kaçırılmasına ise bir anlam verilemedi.

MİLLİYET

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious