TÜMSİAD Kahramanmaraş kongresi

TÜMSİAD Kahramanmaraş kongresi.8441
  • Giriş : 14.01.2009 / 14:43:00

13 Şubat tarihinde dernek merkezinde gerçekleştirilen TÜMSİAD Kahramanmaraş şubesi olağan Genel Kurulunda mevcut yönetim üyelerin desteğini tekrar alarak güven tazeledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Şehitlerimizin anısına saygı duruşu ve istiklal marşı ile başlayan genel kurulda divan teyekkülünden sonra faaliyet raporu okundu. Yönetim kurulu Faaliyet raporunun okunmasının ardından yeniden seçilen TÜMSİAD Kahramanmaraş Şube Başkanı Adnan Toprak, “Bizler yönetim olarak bu dönemi derneğimizin daha büyüme çağı olarak vasıflandırıyoruz. Önümüzdeki dönemlerde çok daha büyük ve güzel işler yağacağımız kanaatı bizlerde kökleşmiştir.Genel kurulumuzdan sonra dernek faaliyetlerimiz,üyelerimizin kurumsal gelişimi ve ticaret hacmini artırmak amacıyla çalışmalarımız olanca hızıyla devam edecektir.Yeni faaliyet döneminde de TÜMSİAD ülkemizin ve şehrimizin ekonomik ve istihdam gelişiminin öncüsü olma yolunda hızla ilerleyecektir.” dedi.

TÜMSİAD Kahramanmaraş şubesi Yönetim kurulu asil listesirdeki isimler, Adnan Toprak, İsmail Gözüakça, Fazıl Erdoğan, Hikmet Baba, Cahit Buluntu, Safa Sezal ve Fatih Eğerci oldu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*