Tuna Kiremitçi'nin yeni romanı çıktı

Tuna Kiremitçi'nin yeni romanı çıktı.9291
  • Giriş : 30.01.2009 / 12:52:00
  • Güncelleme : 30.01.2009 / 12:52:36

Türk edebiyatının popüler yazarlarından Tuna Kiremitçi'nin, unutmak ve hatırlamak konulu yeni romanı "Küçüğe Bir Dondurma" adıyla raflarda yerini aldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

“Gün gelir, hayatımızda bir yabancı olduğunu fark ederiz. Daha doğrusu, o güne kadar tanıdığımız sandığımız kişi ansızın bir yabancıya dönüşür.

Bu yabancı babamızdır. Gerişi görünüşü aynıdır (biraz yaşlanmıştır en fazla). Bizimle konuşmasında da davranışlarında yeni bir şey yok gibidir. Yine de onun bakışlarında daha önce olmayan bir yabancının gölgesini hissederiz." diyen duygusal bir metin içeren Tuna Kiremitçi'nin yeni romanı Küçüğe Bir Dondurma; ünlü bir oyuncu olan oğlunun başına gelen felaket, yaşlı adamın ona söyleyemediği her şeyi bir deftere yazmaya başlamasını hikaye ediniyor. Baba, geçmişe doğru cümle cümle yol alırken, kendi anne ve babasını yakan aşkla ve baba-oğul ilişkisinin gölgeli kısımlarıyla yüzleşmek zorunda kalmaktadır.

"Küçüğe Bir Dondurma", adlı romanında çocukluğun ve yitik zamanın peşinden koşan Tuna Kiremitçi, hayranlarını hayal kırıklığına uğratmayacağa benziyor.

Tuna Kiremitçi'nin yeni kitabı 40 gün 40 gece Kış Kitap Günleri adlı sanal kitap fuarında yüzde 30'luk indirimle en ucuza satışa çıkartan www.ilknokta.com devam eden fuar çerçevesinde kitapseverlerin inanılmaz indirim fırsatlarını kaçırmamasını tavsiye ediyor..

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*