Tunca Toskay: Türkiye elden gidiyor

Tunca Toskay: Türkiye elden gidiyor.7873
  • Giriş : 06.12.2008 / 15:22:00

MHP Genel Başkan Yardımcısı Tunca Toskay, Türkiye üzerinde bazı oyunlar oynandığını ifade etti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

MHP Kemer ilçe teşkilatınca Aslanbucak Düğün Salonu'nda düzenlenen toplantıya katılan MHP Genel Başkan Yardımcısı Tonca Toskay, 29 Martta yapılacak yerel seçimlerin, Türkiye'nin geleceği için ayrı bir önem taşıdığını belirtti.

MHP'nin ''Büyük Çatı'' sloganıyla yerel seçimlere girdiğini ve ülkenin bölünmesine asla izin vermeyeceklerini kaydeden Toskay, şöyle konuştu:

''Türkiye elimizden gidiyor. Bu iktidar 5 yıl daha devam ederse, Türkiye bu büyüklükte kalmaz. 29 Marttan sonra da Türkiye için beraber çözüme gidelim. MHP olarak bizim çizgimizde kırıklık yok. Bazıları gibi zora düşünce çarşafa sarılmadık. MHP, Türkiye'nin bölünmesine izin vermez. Türkiye içinde ikinci bir dile izin vermez. Son derece samimiyiz. Bizim ağzımızdan çıkana gönlümüz razıdır.''

Kemerlilerden partisine destek isteyen Toskay, MHP Kemer Belediye Başkan Aday Adayı Mustafa Gül'ün ilçenin en iyi belediye başkanı olacağını söyledi.

MHP'den aday adaylığını açıklayan eski Kemer belediye başkanlarından Mustafa Gül de yeniden göreve seçilmesi halinde ilçeyi layık olduğu noktaya taşıyacağını ifade etti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*