Tuncay Arsenal'e mi gidiyor?

Tuncay Arsenal'e mi gidiyor?.10548
  • Giriş : 10.03.2007 / 00:00:00

Tuncay, Fener'le sözleşme yenilemedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Herkes "Neden?" diye sorarken bomba patladı. Milli yıldızın Arsenal'le söz kestiği ortaya çıktı. Wenger'in "Mutlaka alın" dediği Tuncay, sezon sonu İngiltere'ye gidiyor.

Tuncay istesin Arsenal'e bugün imza atar

İngiliz kulübünün başındaki Wenger, 2003'te Fransa'daki Konfederasyon Kupası'nda izleyip hayran kaldığı milli futbolcuyu bu sezon almaya kararlı. çalışkan'a göre, Arsenal yöneticileri Tuncay'la görüştü ve prensipte anlaştı.

Yıllardır izliyorlar
F.Bahçe'nin bu sezon sonunda sözleşmesi sona erecek oyuncularından Tuncay'ın Arsenal'le flört ettiği ortaya çıktı. Ünlü menajer Ceylan Çalışkan, yıldız futbolcunun İngiliz kulübünün yıllardır gündeminde olduğunu belirtirken, "Arsenal Menajeri Arsene Wenger, 2003'te Fransa'daki Konfederasyon Kupası'nda izlediği Tuncay'a hayran olmuştu. Yıllardır takip ediyor. Tuncay, Arsenal'e gidebilir" dedi. Çalışkan, Wenger'in yıldız yaptığı Fabregas ve Van Persie gibi yetenekler arasına Tuncay'ı da ekleyeceğini ifade etti.

Bonservise de razılar
Çalışkan, bu transfer için oldukça ciddi adımlar atan Arsenal'in Tuncay'la da temasa geçtiğini hatırlattı. 24 yaşındaki yıldız futbolcunun şu ana kadar Fenerbahçe'ye imza atmamasının altında yatan asıl nedenin de Arsenal'le yapılan görüşmenin yattığını öne süren Çalışkan, "Tuncay, Arsenal'e prensipte 'evet' dedi. Şu anda görüşmeler tüm hızıyla sürüyor. Ancak Tuncay, Fener'le sözleşme yapsa bile Arsenal onu bonservis bedeli ödeyerek bile almaya hazır. Büyük bir bedeli gözden çıkarmış durumdalar" diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious