Tuncay: Çekmeyin kardeşim

Tuncay: Çekmeyin kardeşim.13490
  • Giriş : 10.06.2007 / 16:46:00
  • Güncelleme : 10.06.2007 / 16:57:38

Fenerbahçeli Tuncay Şanlı, Adapazarı'nda yeğeni Levent Havalı'nın sünnetinde gazetecilerin resim ve görüntü çekmemeleri için ilginç bir yola başvurdu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Adapazarı Hacıoğlu Mahallesinde oturan kız kardeşi Tülay ve Yasin Havalı'nın çocukları Levent Havalı, Tuna Tan Tesisleri'nde yapılan sünnet şöleninde Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ın hediye ettiği Caprio Marka lüks otomobili sünnet arabası yapıp direksiyona geçen Tuncay Şanlı, sünnetin yapıldığı tesislerde gazetecilerin beklediğini görünce tesislere 100 metre kala durdu. Önce mahalle arkadaşlarını buraya gönderen Şanlı'nın isteği üzerine görüntü alınmayacağı söylendi. Gazetecilerin tamam diye söylemesi üzerine Şanlı bu kez de resimde çekilmemesini istedi.

Daha önce Adapazarı'na geldiğinde gazetecilere haber konusunda yardım eden Şanlı'nın bu tavrı neden yaptığı anlaşılmadı. Gazetecilerin Şanlı'nın arkadaşları tarafından kontrol altına alınmasından sonra düğün salonuna gelen milli futbolcu "Resim ve görüntü çekilmesini istemiyorum. Bu benim özel hayatım" dedi. Bu esnada bazı gazetecileri de Tuncay Şanlı'nın arkadaşları resim ve görüntü çekmemeleri yönünde sık sık uyarırken Şanlı, "Bana bu konuda yardımcı olun. Anlayışlı olun, İstemiyorum" dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious