Tuncay çok pişman oldu

Tuncay çok pişman oldu .17806
  • Giriş : 06.09.2007 / 13:23:00

Mido'nun transferinden sonra hocası Southgate tarafından yedeğe çekilen Tuncay, Birmingham maçında 84'te oyuna girebildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

İngiltere çok farklıymış

Middlesbrough takımının formasını giyen Tuncay Şanlı, Birmingham karşılaşmasından sonra yakın çevresindekilere şok açıklamalar yaparak, "Fenerbahçe'den ayrılmakla büyük hata yaptığımı düşünmeye başladım. Ben pes edecek bir futbolcu değilim. Sonuna kadar savaşacağım. Ama Mido'nun transferinden sonra hocam Southgate, beni yedek kulübesinde oturtmaya başladı. Bu benim çok gücüme gidiyor" dediği öğrenildi.

F.Bahçe'yi özlüyorum

İngiltere'de Futbol oynamanın zorluğuna dikkat çeken Tuncay Şanlı'nın, "Burada idmanlar çok ağır. Futbolun her alanında profesyonellik hakim. Daha çok çalışmam ve kendimi geliştirmem gerektiğini biliyorum. Ama yine de ben yedek kulübesinde oturacak bir oyuncu değilim. Direkt oynayacağımı düşünerek Middlesbrough'yu tercih etmiştim. Eğer çok iyi olmama rağmen takımda yeteri kadar forma şansı bulamazsam ayrılabilirim. Burada Türkiye'yi en iyi şekilde temsil etmek istiyorum. Ama Fenerbahçe'yi de özlüyorum" ifadelerini kullandığı belirtildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious