Tuncay Fener'e ne yanıt verdi

Tuncay Fener'e ne yanıt verdi.10973
  • Giriş : 07.05.2009 / 16:34:00

Premier Lig'deki temsilcilerimizden Tuncay Şanlı, yeni hedefini belirledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Fenerbahçe'den 'geri dön' çağrısı alan milli futbolcumuz, eski yöneticilerine olumsuz yanıt verdi ve "Hedefim Londra'da yaşamak" dedi.
Geçtiğimiz günlerde eski yıldızına, “Geri dön” çağrısı yapan Fenerbahçeli yöneticiler, milli futbolcudan olumsuz yanıt aldı. Kariyerini İngiltere'de sürdürmek isteyen başarılı futbolcunun en büyük hayali ise Londra ekiplerinden birine transfer olmak. Küme düşme tehlikesi yaşayan Middlesbrough ile 2 yıl daha sözleşmesi bulunan milli futbolcunun sezon sonu takımı ile devam edip etmeyeceği kırmızı- beyazlı ekibin ligde kalmasına bağlı. Sezon başı Londra ekibi Chelsea'nin takibine giren milli futbolcuyu İngiltere'den Everton ve Fulham kulüpleri başta olmak üzere birçok kulüp istiyor. Ancak Tuncay'ın hedefi ise daha popüler olan ve Avrupa'nın en önemli şehirlerinden biri olan Londra'da yaşamak ve Futbol hayatını sürdürmek.

MENAJERİ DE DOĞRULADI
Tuncay'ın Menajeri Hakan Özlü de yaptığı açıklamada milli futbolcunun Fenerbahçe'den teklif aldığını ancak kariyerine İngiltere'de devam etmek istediğini ifade ederek, “Tuncay'ın, Fenerbahçe ile görüşmesi oldu. Ancak buradan ayrılmak istemediği ve daha büyük hedefleri olduğu için bu teklifi geri çevirdi. Özellikle Londra takımlarından birinde forma giymeyi istiyor. Scolari Chelsea'nin başındayken ciddi şekilde Tuncay ile ilgilenmişti. Ama önce Middlesbrough'un ligde kalıp kalmayacağının belli olması gerekiyor. İngiltere dışından Almanya ve Rusya'dan da isteyen ekipler var. Ama Tuncay Futbol hayatını İngiltere'de sürdürmek istiyor. Türkiye'ye dönüşü söz konusu değil” diyerek milli futbolcu konusunda son noktayı koymuş oldu
EN AZ 5 MİLYON POUND BONSERVİS
Middlesbroguh'un küme düşmesi halinde takımdan ayrılmasına kesin gözle bakılan Tuncay için ise Middlesbrough kulübünün yüksek bir bonservis ücreti talep edeceği belirtildi. Ada temsilcisinin Tuncay Şanlı için en az 5 milyon poundluk bir bonservis talebi edeceği ifade edildi.

Milliyet

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*