Tuncay için kesenin ağzı açılıyor

  • Giriş : 17.02.2007 / 00:00:00

F.Bahçe, Tuncay'ın sezon sonu bitecek sözleşmesini uzatacak Yıllık 1.5 milyon dolar olan ücretini de büyük oranda artıracak.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

F.Bahçe yönetimi, çıktığı her maçta sahaya yüreğini koyan, formasının hakkını veren Tuncay Şanlı için harekete geçti. Çünkü yıldız oyuncunun mukavelesi bu sezonun sonunda bitiyor ve Avrupa'dan çok sayıda talibi var. Son oynanan Alkmaar maçında da takımının en iyisi olan ve Avrupa vitrininde bir kez daha parlayan Tuncay için yönetim kesenin ağzını açacak. Yönetim, sözleşmeyi uzatırken Tuncay'ın şu anda 1.5 milyon dolar olan yıllık ücretine hatırı sayılır bir zam yapmaya da hazır.

ÖZEL MADDE OLACAK
Fenerbahçe için genç yıldızını elinde tutmak çok zor değil. Çünkü Tuncay, sarı-lacivert renklere gönülden bağlı. Ancak Avrupa'nın dev kulüplerinden gelebilecek teklifler, onun aklını çelebilir. Bu nedenle büyük olasılıkla yeni sözleşmeye özel bir madde konulacak ve Tuncay, iyi bir teklif alması durumunda yönetimin kendisine kolaylık yapmasını isteyecek. F.Bahçeli yıldız, İtalyan devi Milan başta olmak üzere çok sayıda Avrupa kulübünün transfer listesinde.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious