Tuncay maçtan önce arıyor

Tuncay maçtan önce arıyor.14464
  • Giriş : 11.03.2008 / 10:26:00

Sevilla maçlarında yıldızlaşan Uğur Boral her maç öncesinde Tuncay'ın kendisini aradığını belirtti...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

"Ben Tuncay'ın taklidi değilim"
Fenerbahçe’nin Şampiyonlar Ligi’nde oynadığı iki Sevilla maçında da yıldızlaşan, takımın şu an en formda oyuncusu olan Uğur Boral, benzetildiği Tuncay Şanlı’nın her maçtan önce kendisini arayarak teşvik ettiğini belirtti.

Müthiş performansıyla Avrupa kulüplerinin iştahını kabartan genç oyuncu, eski takım arkadaşı ile ilgili olarak “Ben onun bir taklidi değil, kendi stili olan bir oyuncuyum. Ama kıyaslanmaktan dolayı da üzülmüyorum. Tuncay beni sürekli arıyor. Her maçtan önce başarı diliyor” dedi.

Tuncay Şanlı’nın taklidi olmadığını, Futbol tarzının kendisine has olduğunu dile getiren Uğur Boral, “Ben yapı olarak kimseye kırılmam. Elimden geldiğince iyi oynamaya çalışıyorum. Böyle devam etmesi için de gereken özeni göstereceğim” diye konuştu.

Carlos’un payı büyük

Uğur Boral, eski başkanı İlhan Cavcav’ın kendisini aramış olabileceğini ama bunu farketmediğini dile getirip, “Benim için Fenerbahçe’de oynayamaz dediğinde dahi ona kırılmadım. Kendisini severim zaten. Neden öyle bir değerlendirme yaptı bilemiyorum ama hiç kimseyle problemim yok” dedi.

Uğur, Fenerbahçe’nin yeni yıldızı, Roberto Carlos’un bu performansında birinci derecede payı olduğunu dile getirip, “Ona danışıyorum. Ondan yararlanmak, yaşadığı tecrübeleri öğrenmek lazım. Büyük oyuncu ve büyük insan. Bana çok katkısı oluyor. Her dediğine saygı duyuyorum, her maç öncesi ve sonrası onunla değerlendirme yapıyorum” diye konuştu.

MİLLİYET

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious