Tuncay Özkan, Eruygur'u ziyaret etti!

Tuncay Özkan, Eruygur'u ziyaret etti!.9831
  • Giriş : 18.09.2008 / 16:29:00

Tuncay Özkan ile Çalışma ve Yaşar Okuyan, emekli Orgeneral Şener Eruygur'u hastanede ziyaret etti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Ergenekon soruşturması kapsamında Kocaeli Kandıra F Tipi Cezaevi'nde yatan Eruygur, dün tansiyonun yükselmesi sonucu merdivenlerden düşmüştü. Eruygur, düşme sonrası beyin kanaması geçirmesi ve boynunda kırıkların meydana gelmesi nedeniyle Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alınmıştı. Eruygur'un tedavisi halen devam ediyor.

Yoğun bakımda bulunan Eruygur'a bugün Tuncay Özkan ve Yaşar Okuyan geçmiş olsun ziyaretinde bulundu. Eşine geçmiş olsun dileklerini ileten Özkan ve Okuyan, çıkışta gazetecilerin sorularını cevapladı. Özkan, çok değerli bir vatan evladının bu durumda olduğunu belirterek, "Türkiye çok iyi düşünmeli, çok çok iyi düşünmelidir." dedi. Okuyan ise önemli olan Eruygur'un cezaevinden iyi çıkması olduğunu söyledi. Kısa açıklamanın ardından ikili, Okuyan'ın kullandığı araca binerek hastaneden ayrıldı.

Öte yandan, yoğun bakımda tutulan Eruygur'un durumunda bir değişiklik olmadığı bildirildi. Eşi, kızı ve damadının refakatçi olarak yanında bulunduğu Eruygur'un bir süre daha uyutulacağı belirtildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*