Tuncay Özkan ATV'yi bastı!

Tuncay Özkan ATV'yi bastı!.12810
  • Giriş : 25.07.2008 / 00:32:00
  • Güncelleme : 25.07.2008 / 00:28:38

Tuncay Özkan, biz kaç kişiyiz grubunu toplayıp ATV binasını bastı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

ATV ana haber Tuncay Özkan'ı çileden çıkardı. Öyle bir fotoğraf yayınladı ki haberleri izleyen Özkan'ı yerinden zıplattı.

Özkan'ı çıldırtan fotoğraf şok bir belge olarak ekrana geldi. Fotoğrafta Tuncay Özkan, Ergenekon'da kilit rol oynadığı öne sürülen Muzaffer Tekin ile birlikte görüntülenmişti.

Fotoğrafı ATV ana haberde gören Tuncay Özkan küplere bindi. Hemen telefona sarılan Tuncay Özkan, kendisine bağlanan atv editörlerine küfür ve tehditler yağdırdı.

İnternethaber'e konuşan ATV habercileri, Tuncay Özkan'ın kanalın haber koordinatörü ile görüşmek istediğini anlattılar. Özkan, bu isteği yerine gelmeyince "Ben size gününüzü gösteririm. Biz kaç kişiyiz görürsünüz" diyerek tehdit etti.

Hemen ardından "Biz Kaç Kişiyiz" grubundan bir çok kişi ATV'yi telefon yağmuruna tutmaya başladı. Özkan'ın düğmeye basması ile ATV'nin telefon santrali kilitlendi.

Özkan bununlada yetinmedi. Onun işareti ile ATV önünde çok sayıda kişi protesto gösterisi için toplandı. Ellerinde Tuncay Özkan'ın fotoğrafını taşıyan Biz Kaç Kişiyiz üyeleri eylem yaptılar... Aynı görüntüler ATV'nin Ankara bürosu önünde de yaşandı.

İNTERNETHABER

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*