Tuncay Özkan durmadı

Tuncay Özkan durmadı.4296
  • Giriş : 13.05.2007 / 00:00:00

İzmir mitingi yine Tuncay Özkan'a alet oldu

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

"Tayyip baksana kaç kişiyiz saysana" sloganları atılırken platforma çıkan Kanaltürk'ün sahibi Tuncay Özkan konuşma yaptı.

Daha önce de Ankara'daki mitingi provoke etmeye çalışan fakat ADD yöneticilerini bile kızdıran Özkan bu defa da İzmir'de sahneye çıktı.

Özkan konuşmasında Kanaltürk kanalıyla milyonlarca YTL aldığı Baykal'a övgüler yağdırdı.

Tunca Özkan şunları söyledi: "Yeni bir Türkiye kuruyorsunuz, aşkolsun size aşkolsun. Zeki Bey'i görürseniz önünü açın. Zeki Beyi gönderin bu tarafa doğru gelsin. İşte Deniz Bey burda, çatı CHP. Herkesi bekliyoruz. Bakın herkes burda Deniz Bey burda, Murat Bey burda... Bizim bu meydanlarda buluşma sebebimiz neydi. Biz birlik istiyorduk, biz Türkiye'ye yobazlık bir daha gelmesin istiyorduk. Şimdi onları kovacağımız güne geldi."

Konuşması sırasında Erdoğan'ın Erzurum'daki mitingine göndermede bulunan Özkan konuşmasını şöyle sürdürdü: "Bunların sandıktan çıkmamasını istiyor musunuz? Bunların sandıktan çıkmaması için birleşmemiz lazım. Dün Erzurum'u gördünüz mü? Yalan rüzgarını dinlediniz mi? Tek bayrak tek yürek diyor gördünüz mü? Satılmış medyaya karşı çıkın. Mustafa Kemal'in düşmanı denize döktüğü yerde, siz o fikri denize döküyorsunuz. Helal olsun size. Dün bir bomba patlatıldı. Sizi korkutmak için patlatıldı. Siz teröre en büyük cevapsınız. AKP ile koalisyon yapacağını söyleyen partiye oy vermeyin. Siz birlik olun, birlik olanlardan yana oyunuzu kullanın! Zeki Bey daha gelmedi. Zeki Bey'in önünü açın buraya ulaşsın."

Özkan'ın konuşması "Tüm sol birleşin iktidara yerleşin" sloganıyla kesildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious