Tuncay Özkan kayıp 4 trilyon haberlerinden rahatsız!

Tuncay Özkan kayıp 4 trilyon haberlerinden rahatsız!.11901
  • Giriş : 24.04.2008 / 06:13:00
  • Güncelleme : 25.04.2008 / 10:21:40

Tuncay Özkan CHP'nin, Kanaltürk'e usulsüz olarak 4 trilyon aktarmasına cevap verdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

CHP'nin sahibi olduğu Kanaltürk Televizyonuna (Yaşam TV) usulsüz olarak 4 trilyon aktardığı ifade edilen Tuncay Özkan bu iddiaların yalan olduğunu belirterek, “Allah onların belasını versin” dedi.

Maliye Bakanlığı Gelirler Kontrolörleri tarafından yapılan incelemede, CHP’nin 4 milyon YTL kaynak aktardığı tespit edilen Kanaltürk Televizyonu’nun kurucusu Tuncay Özkan paranın hizmet karşılığı alındığını ve iddiaların yalan olduğunu ileri sürdü.

"İFTTİRA İÇİN GAZETE ÇIKARIYORLAR"

CHP’nin Yaşam TV'ye (Kanaltürk) usulsüz olarak 4 trilyon ödeme yaptığı iddialara ilişkin raporların Anayasa Mahkemesi Başkanlığına gönderilmesinden sonra odatv adlı siteye konuşan Tuncay Özkan, söylenilen ve yazılan her şeyin yalan olduğunu bütün bunların CHP ve Kanaltürk’ü yıpratmak için yapıldığını belirterek, “Allah bunların belasını versin. İftira için gazete çıkartıyorlar. Yalancılar, alçaklar, namussuzlar” dedi…

“CHP diğer medya gruplarıyla-kuruluşlarıyla hangi ilişki içerisindeyse bizimle de aynı ilişki içinde. Bunu geçen sene seçimimden önce de gündeme getirdiler; şimdi de gündeme getiriyorlar.” Diyen Özkan tepkisini şöyle dile getirdi:

ALÇAKLAR, NAMUSSUZLAR, AHLAKSIZLAR!

“Söylediklerinin tamamı yalan, yazdıklarının tamamı yalan; her şey yalan. Bu da zaten Maliye'nin raporuyla sabit…

Bütün bu yalanlarının üzerine CHP'yi ve Kanaltürk'ü yıpratmak için bunu yapıyorlar. Her altı ayda bir bunu yapıyorlar.

Hep aynı çamura girip bataklıkta debelenmeyi maharet sayıyorlar. Faturası kesilmiş, ilişki bitmiş. Diğer gazete televizyon kuruluşlarıyla CHP'nin ilişkisi neyse bizimle de CHP'nin mali ilişkisi budur.

Başka hiçbir şey yok. Bu Cumhuriyet Hak Partisi'nin kuruluşundan bu güne kadarki sureci anlatan bir belgesel… 13 bölümlük bir belgesel; teslim edildi Cumhuriyet Halk Partisi'ne. Tamamı faturalandırılmıştır.

Hepsinin faturası-KDV’si ödenmiştir. Açıkta bir tek işlem yoktur. İşlem biteli yaklaşık neredeyse bir sene olmuştur. Faturalaşma bitmiştir karşılıklı. Böyle bir yalan, onların yarattıkları yalan!

Gündeme uymak zorunda mıyım ben? Allah bunların belasını versin. İftira için gazete çıkartıyorlar. Yalancılar, alçaklar, namussuzlar!

Eğer o yazdıklarını ispat edemezlerse, bundan önce de edemediler, şerefsizler, haysiyetsizler, namussuzlar. Cumhuriyet Halk Partisi bundan dolayı kapanacakmış, alçaklar!

Cumhuriyet Halk Partisi Hürriyet gazetesiyle böyle bir ilişki kurduğunda Cumhuriyet Halk Partisi kapanıyor mu? Parayı veriyor faturasını alıyor oldubitti, bu kadar. Fethullahçı numaralar!

Alçaklar, namussuzlar, ahlaksızlar! Madem öyle gel Maliye Bakanlığı'na ne yapacaksan yap. Elimde üç buçuk yıldır bütün belgeler elimde. Sadece CHP ile ilgili değil Kanaltürk'ü yıpratmak istiyorlar.

Alçaklık, namussuzluk, hayasızlık! Başka hiçbir şey değil!

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious