Tuncay Özkan televizyonu sattı ama yine bağış istiyor

Tuncay Özkan televizyonu sattı ama yine bağış istiyor.18937
  • Giriş : 13.05.2008 / 04:29:00
  • Güncelleme : 12.05.2008 / 23:54:22

Kanaltürk'ü satan Tuncay Özkan, internet sitesindeki bağış kampanyasına devam ediyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Ensonhaber.com'un haberine göre Kanaltürk televizyonunu 5 trilyona İpek-Koza satan Tuncay Özkan, “Bizkaçkişiyiz” adlı sitede bağış toplamaya devam ediyor. 1 milyon 269 bin 928 kişiye ulaşan üye sayısı ile büyük bir kitle oluşturan Tuncay Özkan, "NAMERDE MUHTAÇ OLMAMAK İÇİN 12..’YE SMS YOLLAYIN" şeklinde çağrıda bulunarak üyelera bağış yapmaları konusundaki çağrısına devam ediyor.

"BİZKAÇKİŞİYİZ, PARA TOPLAMAYA DEVAM EDİYOR !"

Kanaltürk’ün satışının ardından “Bizkaçkişiyiz” platformunun sitesinde bir açıklama yayınlandı. “Bizkackisiyiz sivil toplum platformunun Kanaltürk tv ile resmi hicbir bağlantısı yoktur. Platformun yayın organı, buluşma noktası olan www.bizkackisiyiz.com İnternet sitesi ve 1202 bilgi paylasım hattı Penna şirketi üzerinden hizmet vermektedır.” Denilen açıklamada, bağış yapılacak şirketin satılan Kanaltürk’ün bağlı olduğu şirkete bağlı olmadığı vurgulandı.

ÜYELER MESAJ BOMBARDIMANINA TUTTU

Platform üyeleri satış haberinin ardından “Bizkaçkişiyiz” sitesini mesaj bombardımanına tuttu. Satışa büyük tepki gösteren platform üyeleri “Bu açıklama yetmez. Tuncay Özkan’dan açıklama bekliyoruz. Sayın Tuncay Özkan’ın ana sayfada bu satışla ilgili açıklayızı bir yazı yazmasını bekliyoruz”, “Bizler cepleri boş, ama yüreği vatan sevgisi ile dolu insanlarız. Paramız olsa zaten bu kanalı sattırmazdık”, “Nedir bu? Bomba gibi düştü tepemize. Kanalın satılmasına değil, Koza’ya satılmasına karşıyım” şeklindeki mesajlarla Tuncay Özkan’a ve bu satışa tepki gösteriyorlar.

Samanyoluhaber.com'a gelen yorumlar da aynı çizgide... "Bizkaçkişiyiz" platformuna üye olan vatandaşlar büyük hayal kırıklığı yaşıyor ve Tuncay Özkan'dan acil açıklama beklediklerini ifade ediyor...

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious