Tuncay Şanlı açıklama yaptı

Tuncay Şanlı açıklama yaptı.13390
  • Giriş : 04.07.2009 / 20:30:00

Middlesbrough, Tuncay Şanlı'yı değerinden daha düşük bir rakama göndermeyi düşünmüyor...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Tuncay ucuza gitmeyecek...

Middlesbrough kulübü, yaptığı açıklamayla Tuncay Şanlı transferine açıklık getirdi ve bu oyuncuyu, değeri neyse o fiyata satacaklarını belirtti.

Geçtiğimiz sezon Premier Lig'den düşen ekibin birçok oyuncusu hakkında transfer dedikoduları çıkmıştı. Bu oyunculardan biri olan Tuncay için de, Fulham ve Aston Villa gibi ekiplerin takipte bulunduğu iddia ediliyordu.

Aslında M'Boro teknik patronu Gareth Southgate, elinden geldiğince oyuncularını takımda tutmak istiyor; fakat Tuncay'ın kalmak gibi bir niyeti yok.

"Türkiye'ye dönmeyeceğim"

Gazette Live gazetesine açıklamalarda bulunan Tuncay, “İngiltere'de Futbol oynamak çok başka. Burada benimle ilgilenen birçok takım var. Ama gelen resmi tekliflerin kimlerden olduğunu açıklayamam. Ayrıca Almanya ve İspanya'dan da teklifler aldım ama ben Tugay Kerimoğlu gibi İngiltere'de devam etmek istiyorum. Türkiye'ye dönmek istemiyorum. Ada'da top oynamaktan zevk alıyorum. Ama eğer Türkiye'ye dönecek olursam, Fenerbahçe'den başka takımda oynamam” diyerek geleceği hakkında ipuçları verdi.

27 yaşındaki oyuncunun, önümüzdeki sezon Premier Lig ekiplerinden birinin formasını giymesine kesin gözüyle bakılıyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*