Tuncay Şanlı kiralık geliyor

Tuncay Şanlı kiralık geliyor.10886
  • Giriş : 24.06.2009 / 22:32:00
  • Güncelleme : 24.06.2009 / 22:32:41

Fenerbahçe Yönetimi, Aurelio´nun ardından Tuncay Şanlı´yı da yuvaya döndürmek için kolları sıvadı...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Fenerbahçe Yönetimi, Aurelio´nun ardından Tuncay Şanlı´yı da yuvaya döndürmek için kolları sıvadı. Milli futbolcunun bonservis bedeli çok yüksek olduğu için kiralama seçeneği ön plana çıkıyor

Transfere hızlı giriş yapan, Bilica, Mehmet Topuz, Özer Hurmacı ve Bekir'i renklerine katan Sarı-Lacivertliler'in atağı sürüyor. İspanya'da La Liga'dan düşen Real Betis'li Mehmet Aurelio ile İngiltere Premier Lig'e veda eden Middlesbrough'lu Tuncay Şanlı'yı yeniden yuvaya döndürmek için yoğun çaba harcayan Fenerbahçe, yabancı olarak ise Poulsen ısrarını sürdürüyor.

Mehmet Aurelio'nun Alex ve Semih'e telefon ederek, “Her an geri dönebilirim” haberi camiayı ne kadar heyecanlandırdıysa, Tuncay Şanlı için yapılan atak da, bir o kadar sevinçle karşılandı.

Yönetimin, milli futbolcuyu kiralama yolunu zorladığı belirtiliyor.

Yılan hikayesine dönen Poulsen transferinde ise her gün başka bir iddia ortaya atılıyor. Danimarka'nın 'Ilsussidiario' gazetesi, yıldız futbolcunun takasta Hamburg Kulübü'ne verileceğini iddia ederken, Juventus'a yakın kaynaklar ise Poulsen için Fenerbahçe'nin önerdiği bonservis bedelinin daha yüksek olduğunu ifade ediyor. Bir başka haberde ise Poulsen için İngiltere'nin köklü kulüplerinden Liverpool'un da devreye girdiği belirtiliyor.

Fener talip oldu ama... Fenerbahçe'nin listesinde yer alan iki önemli isim ise başka takımları tercih etti. Arjantinli Carlos Tevez ile Türk oyuncu Mevlüt Erdinç, Avrupa'nın devlerine transfer oldu. Manchester United'da forma giyen Tevez, yine bir Ada takımı olan Manchester City'le anlaşırken Sochoux'da forma giyen Mevlüt'ün de bir başka Fransız takımı PSG ile flörtü sürüyor.

FANATİK

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*