Tuncay Şanlı Liverpool yolunda

Tuncay Şanlı Liverpool yolunda.12796
  • Giriş : 05.06.2009 / 09:38:00

İngiltere Premier Lig’de transfer sezonunun en gözde futbolcularından biri olan Tuncay Şanlı, Liverpool’un kendisiyle ilgilendiği yönündeki haberleri değerlendirdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

İngiltere Premier Lig'de transfer sezonunun en gözde futbolcularından biri olan Tuncay Şanlı, İngiliz basınında Liverpool'un kendisiyle ilgilendiği hakkındaki haberlerle ilgili olarak “Büyük bir kulüpte oynamayı ben de istiyorum” diye konuştu.

Setanta Sport adlı internet sitesine bir açıklama yapan milli futbolcumuz, “Evet, ben de Liverpool'un benimle ilgilendiğine dair bazı şeyler duydum. Ama bana iletilen resmi bir başvuru henüz yok. Tabii ki büyük bir kulübün formasını giymek isterim” şeklindeki sözleriyle Ada basınında günlerdir gündeme olan M'Brough'tan ayrılacağına dair iddiaları kuvvetlendirmiş oldu.

Haberde, Tuncay'ın Fenerbahçe tarafından da istendiği ifade edilirken; 27 yaşındaki temsilcimizin İngiltere'deki kalışını uzatmaktan yana olduğunun düşünüldüğü yorumu yapıldı.

Habere yapılan okuyucu yorumlarında ise Liverpool taraftarlarının büyük bölümü Tuncay'ı yeni sezonda Anfield Road'da görmek istediklerini belirtti.

The Daily Mirror gazetesi de finansal açıdan zor durumda olan Middlesbrough'nun Tuncay'ın iyi bir fiyata satmayı planladığını ileri sürdü.

Milliyet

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*