Tuncay'dan Fener'e mesaj var

Tuncay'dan Fener'e mesaj var.13490
  • Giriş : 22.06.2007 / 21:12:00

Middlesbrough'a imza atan Milli oyuncu Tuncay Şanlı, içindeki Fenerbahçe aşkının sonsuza kadar süreceğini belirterek sarı-lacivertli taraftarlara mesaj gönderdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Middlesbrough'da soruları cevaplayan Milli oyuncu Tuncay Şanlı, "Middlesbrough'la daha önce ön anlaşma yapmıştık. Bugün de resmi sözleşmeye imzayı attım. Bu yüzden son derece mutluyum" dedi.

Büyük takım, küçük takım ayrımı yapmadan sadece Futbol hayatını yurt dışında devam ettirmek istediğini kaydeden Tuncay Şanlı, sözlerini şöyle sürdürdü: "Yurt dışında oynamak istediğimi dile getirmiştim. Özellikle İngiltere'de oynamak istiyordum. Ben Fenerbahçeliyim. Sadece üzerimden formayı çıkardım. Fenerbahçe sevgisi ve Fenerbahçeliliğim devam edecek. Ben 5 yıllık periyotta Fenerbahçe'de takımım için ne gerekiyorsa en iyisini yapmaya çalıştım. Bunda da başarılı olduğuma inanıyorum. Bütün Fenerbahçe taraftarına, başkanıma, yöneticilerime teşekkür etmek istiyorum. Çünkü bana saygı duydular. Karşılıklı görüşmelerden sonra ben İngiltere'ye gideceğimi söyledim ve İngiltere'ye geldim. Bütün Fenerbahçe taraftarına bütün Türkiye'ye teşekkür ediyorum."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious